tevfik abime | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları

tevfik abime

TEVFiK

Vip Üye
@kamil turgut ustam
Bir de şunu söyleyeyim
@Tevfik abinin doğum günü 2 Kasım
Yanlış günde kutluyorsunuz:eek:
SelamunAlekum;evet sayın ustam ben 02/ 11 / 1958='de doğmuşum..benim burcum'da Akrep..;)
ama nedense ben akrep ve yılan'dan çok korkarım.2 ay sonra benim yaş günüm:eek:bakalım bakalım,bana nasıl bir süpris hazırlayacaksınız.:D:p Saygılarımla.:rolleyes:

TEVFiK

Vip Üye
Tevfik abi 4 gün röterli doğum günün kutlu olsun abiii tospalara bakmadın ama olsun....
S.a. Sayın Ustam Allah Razı Olsun ne yazıkki 60'ıma merdiven dayamış bulunuyorum.ama ben İkizceli Ustamı geçmiş oluyorum ve bunun neşesini yaşıyorum.:D.İnşallah bi 60'lara diyeyim.:D.Sevgi ve Saygılarım ile.

ASI

Kullanıcı
Vay maşaALLAH abim. Rabbim sağlıklı, mutlu, huzurlu uzun ömürler nasip eylesin inşaALLAH hepinize. Bende dün 31 yaşıma girdim. Vay be zaman geçiyor.

TEVFiK

Vip Üye
Vay maşaALLAH abim. Rabbim sağlıklı, mutlu, huzurlu uzun ömürler nasip eylesin inşaALLAH hepinize. Bende dün 31 yaşıma girdim. Vay be zaman geçiyor.
S.a. Sayın Ustam Allah Sizi Sevdikleriniz ile beraber Sağlıklı bir şekilde Uzun yaşamanızı Nasip etsin İnşallah...Siz daha yolun yarısına bile gelmemişsiniz.:eek:..aynı benim gibi..:D:D.geceleri saymazsanız ben daha 30 yaşındayım..:D:D:D
Saygılar.