🥰♥️😂 Tevfik Hoca..😉🤣💙 | Define işaretleri ve anlamları
  • Hoş Geldin Ya Şehr-î Ramazan

🥰♥️😂 Tevfik Hoca..😉🤣💙

Lacivert24

Extra/Dini Konular
Admin
Sevgili Hoca efendiyi sevenler...
Rahmân ı Rahmana kavuşmadan mizahi dehası ile gönüllerimizi irşad etmesini istirham ettik zatı muhterem den bizleri kırmadı Allah ömrüne bereket kazmasına hareket versin elfü elfü amin...

- Hocam mezarlığa doğru yol alırken tabutun neresinde gitmek lazımdır diye soran bayram ustaya şööle bir bakar🤨 ve içinde gitmede neresinde gidersen git der...🤣

Son düzenleme:

Lacivert24

Extra/Dini Konular
Admin
Tevfik hocam ATM de sıra beklerken arkadan bizim Rüştü,, hocam sen para yatıracan, bende para çekecem, hiç bu sıcakta sıra beklemeyelim sen parayı yatırmış gibi bana ver bende çekmiş gibi olayım kurtulalım bu kuyruk eziyetinden...
Tevfik hoca hay Allah senden razı olsun diye hala dua etmekte...😱

Kader25

Admin
Sevgili Hoca efendiyi sevenler...
Rahmân ı Rahmana kavuşmadan mizahi dehası ile gönüllerimizi irşad etmesini istirham ettik zatı muhterem den bizleri kırmadı Allah ömrüne bereket kazmasına hareket versin elfü elfü amin...

- Hocam mezarlığa doğru yol alırken tabutun neresinde gitmek lazımdır diye soran bayram ustaya şööle bir bakar🤨 ve içinde gitmede neresinde gidersen git der...🤣
Tevfik Hocam boyle verince fetvayi, hava cok sicak, Bahuru eyyam sicaklari bitmemiş. Benim kafa da kel, sapkayi da araba biraz serinlesin diye camlari actiydim, gelen ruzgar da kafamdan ucurup disari atti mi, bende mecburen tabutun golgesinde yurumeye basladim.
Mezarliga geldik. Mevtayi gomduler. Hoca telkin verirken orada bulunan veli zatin guldugunu gordum. Taziye vermek icin kabristanin disina dogru yururken o veli zata sordum: Efendim, hocaefendi telkin verirken siz guluyordunuz, hikmetini anlayamadim dedim. O veli zat dedi ki; " kabre konanin kalbi diri idi. Hala Allah Allah diye zikrediyordu. Hocaefendiye baktim onun kalbi ise hala kabrin basinda dünya işleriyle mesguldu, ölünun diriye telkin verdiğini gorunce guldum deyince sustum. Zira benim kalbiminde hocaefendinin kalbinden farkli olmadigini biliyordum.

Ne gundu be. Alem icinde alem varmis. Goren goruyor duyan duyuyormus.

Ömur su gibi akmış amma bizim kocaoglan bundan hic ders almamiş.

Tevfik hocamin fetvasi olmasaydi, bunlarin hicbirisini yasamayacaktim.
Sagolasin hocam🙂

Kaleli21

Kullanıcı
Tevfik Hocam boyle verince fetvayi, hava cok sicak, Bahuru eyyam sicaklari bitmemiş. Benim kafa da kel, sapkayi da araba biraz serinlesin diye camlari actiydim, gelen ruzgar da kafamdan ucurup disari atti mi, bende mecburen tabutun golgesinde yurumeye basladim.
Mezarliga geldik. Mevtayi gomduler. Hoca telkin verirken orada bulunan veli zatin guldugunu gordum. Taziye vermek icin kabristanin disina dogru yururken o veli zata sordum: Efendim, hocaefendi telkin verirken siz guluyordunuz, hikmetini anlayamadim dedim. O veli zat dedi ki; " kabre konanin kalbi diri idi. Hala Allah Allah diye zikrediyordu. Hocaefendiye baktim onun kalbi ise hala kabrin basinda dünya işleriyle mesguldu, ölünun diriye telkin verdiğini gorunce guldum deyince sustum. Zira benim kalbiminde hocaefendinin kalbinden farkli olmadigini biliyordum.

Ne gundu be. Alem icinde alem varmis. Goren goruyor duyan duyuyormus.

Ömur su gibi akmış amma bizim kocaoglan bundan hic ders almamiş.

Tevfik hocamin fetvasi olmasaydi, bunlarin hicbirisini yasamayacaktim.
Sagolasin hocam🙂
Sizden korkulur 😂 bııırrrrrrrr ürktümmmmm. Haşin asortik hacılar. 😂😂😂

Lacivert24

Extra/Dini Konular
Admin
Necat ustam mendille bağladığı ayağının yanına kasketini ters koyan Tevfik hocanın haline çok üzülür birazda gönlünü almak için..
-- Hocam çok geçmiş olsun...
Her şein bir şükürlüsü var ya gözleriniz kör olsaydı.
Tevfik hoca:
-- Onuda denedim ondada iş yok! Beşlikleri onluk yirmilik diye sokuşturuyorlardı...😤

Lacivert24

Extra/Dini Konular
Admin
Geçen gün Tevfik hoca ile karşılaştım, canımsın iki gözü iki çeşme...
Abi noldu dedim!?
Marketten sabahleyin patates zannederek beş kilo kivi almışım bozuntuya vermedim 125₺ verdim hala göz yaşlarımı tutamıyorum...😭

Lacivert24

Extra/Dini Konular
Admin
Tevfik hoca yı bu gün çok keyifli gördüm...
-- Maşallah hocam bu gün keyifler güzel...
Eğildi kulağıma sana bir sır vereyimmi dedi..
Ebru gündeşin sen Allah'ın Bir lütfusun dediği kişi varya..
Hah işte o benim...😂

aliveli44

ONURSAL ÜYE
Forum Düzeni
Admin
Super Moderatör
Vip Üye
Tevfik hocam ATM de sıra beklerken arkadan bizim Rüştü,, hocam sen para yatıracan, bende para çekecem, hiç bu sıcakta sıra beklemeyelim sen parayı yatırmış gibi bana ver bende çekmiş gibi olayım kurtulalım bu kuyruk eziyetinden...
Tevfik hoca hay Allah senden razı olsun diye hala dua etmekte...😱
Tekfur Tevfik abimin parasından pardon duasından sonra
Düzeldim