Tılsım Çözülür... | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları
  • Hoş Geldin Ya Şehr-î Ramazan

Tılsım Çözülür...

grasviti

Kullanıcı
arkadaşlar herkesi anlıyorum bazı şeyleri yazamıyorum biz Allaha şükür cinci hoca falan da değiliz çünkü onlar basit kalır bizde...ben ikizceli arkadaşa özelden bazı şeyleri yazıcam o okey derse devam edicem...
Ustam ucretlimi bakiyorsun ucretsizmi

Lenovo A7020a40 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sado6161

Kullanıcı
Hiç uğraşmayın arkadaşlar sağlam yeri olan varsa haber versin cinle minle işimim olmaz onlar bana uzak ben onlara direk malı alır giderim sizde uğraşmassınız o hoca bu hoca falan filan

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Erdem

Vip Üye
Vip Üye
S.a arkadaşlar tılsım yüzünden çıkarılamayan hazineler konusında yardımcı olabilirim..Ciddi arkadaşlar yazsın Allahın izniyle...
Bende tılsımlı birkaç yer var;Mesela birinde işaret olarak verilen yılanın gerçek şekli yazları gittiğimde o bölgeye peşime takılıyor sarı bir yılan,Bu işaretin mezarını açmaya kalktığımdada etrafımda kurukafalar güler veya sinirli halde dolanıyorlar. Şimdi nasıl bir yol izlememiz lazım,Şunuda belirtmek isterim açtığın konu üzerinden düşüncelerimizi paylaşalım;Ortam içinde kimsenin kulağına fısıldanmaz

ÇALKAYA 28

Document/Belge/Usta
Kullanıcı
arkadaşlar üyemiz yeni kimde lim bilgi var bilemeyiz 100 tonluk kapıyı bir düğme açıyor tılsım olayı doğrudur ama her yerde olmaz bazen cinlerin yaşam yerine rast gelriz çoğu olay bu yüzden olur biri sizin evinizi kazmaya kalksa ne olur

grasviti

Kullanıcı
İkizceli ustam sonuc nedir arkadas anlatacakti

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Vip Üye
Grasviti kardeşim,ben burada yazdığım gibi kendisine özel mesaj attım. üyelerimize verilecek her bilginin önemine değindim .gerçek paylaşımlarında arkasında olacağımı destekleyeceğimi bildirdim.
bende sizin gibi merak ediyorum. nedenini bilemem ama arkadaşımız henüz geri dönmedi.

grasviti

Kullanıcı
İnsallh doner bende ozelden msj attim ama banada donus yapmadi . Bekliyelim bakalim doner birgun elbet :)

Kader25

Admin
Bende tılsımlı birkaç yer var;Mesela birinde işaret olarak verilen yılanın gerçek şekli yazları gittiğimde o bölgeye peşime takılıyor sarı bir yılan,Bu işaretin mezarını açmaya kalktığımdada etrafımda kurukafalar güler veya sinirli halde dolanıyorlar. Şimdi nasıl bir yol izlememiz lazım,Şunuda belirtmek isterim açtığın konu üzerinden düşüncelerimizi paylaşalım;Ortam içinde kimsenin kulağına fısıldanmaz
Erdem,
Biraz antraman yap.
Zamanla alisirsin iyi olur.
Orkestra sana bir sunum yapar.
Sende mendili cikar halay cek.
Sasirt onlari, anlasma yapsinlar seninle. Muhtemelen hediyeyi almana musade ederler. Hediye de sana yeter insallah.[emoji6]

Turk Telekom TT175 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Erdem

Vip Üye
Vip Üye
Erdem,
Biraz antraman yap.
Zamanla alisirsin iyi olur.
Orkestra sana bir sunum yapar.
Sende mendili cikar halay cek.
Sasirt onlari, anlasma yapsinlar seninle. Muhtemelen hediyeyi almana musade ederler. Hediye de sana yeter insallah.[emoji6]

Turk Telekom TT175 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
:D :D Orkestrayıda onlara çaldıacam Allah izin verirse