Tokat Geyras Kalesi | Sayfa 3 | Define işaretleri ve anlamları

Tokat Geyras Kalesi

wolf_52

Kullanıcı
Ustam bu kalenin etrafında, bazıları birarada bazıları tek tas yığma mezarlar var. Birde kalenin dibinde bugünde kullanılan eski mezarlık var. Dede mezarı hakkında araştırma yapacağım.
bu kalle 3 kademelim i kardeşim her bir kademesinde merdiven li mağra gişleri varmı ??? 2 ci kademesinde gene merdivenler varsa üstündede kaya mezarları vardır duryorsa şayet sanmıyorum ama .... dere aşasında değiirmen in orlarıda ve şelaleyide es geçme bence ....

ankara

Güvenlik
Kullanıcı
ustam güzel resimler kale ecdat yaşamış hep ilgimi çeker BAYRAK kanımdan almış rengini uguruna ölüme gidilir kuzine üstünde çay ve keşkek gurme oldugum için hep ilgimi çeker resimlerin beni cezbetti komana ustam emegine saglık .

osi

Kullanıcı
Komana ustam görülecek yerler elçine saglık paylaşım için sağol ustam nedıyelım bıze afıyet olsun demek kalıyor ustalarım gerekenı söylemıs yemek hakında .

Warning

Kullanıcı
@komana Ağabeyim eline emeğine yüreğine sağlık mübarek (Allah1 c.c) c.c. razı olsun çok sarstın şuan beni :) :) kaleler keşkekler çaylar gudikler tavuklar ben bu duruma (Allah1 c.c) derim be :) neyse gezi listeme yazdım Ağabeyim benide gönlünde bulundur inşaallah Allah c.c. sağlık sıhhat afiyet versin inşaallah

komana

Ali Doğan Usta
Kullanıcı
@komana Ağabeyim eline emeğine yüreğine sağlık mübarek (Allah1 c.c) c.c. razı olsun çok sarstın şuan beni :) :) kaleler keşkekler çaylar gudikler tavuklar ben bu duruma (Allah1 c.c) derim be :) neyse gezi listeme yazdım Ağabeyim benide gönlünde bulundur inşaallah Allah c.c. sağlık sıhhat afiyet versin inşaallah
Adım Doğan
Kişi ismiyle müsemma olur derlerya o hesap, doğallığı doğayı çok seviyorum
Gezi listende olmak bana şeref verir paşam kapımızda gönlümüzde her daim açık.
Allah cc razı olsun

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Kullanıcı
abi bulgur pilavımı sandın keşkeği :D

Bırak abim yemişin keşkeği inşallahı maaşallahımı kalmış bildiğin götürmüşsün :D:D
zebun usta,bizde köy tavuğu ile yaparlar. onun lezzetide bir başka olur.
biz pirince et bulamazken ,siz bulguru etlemi yiyorsunuz.:D

köprü

Kullanıcı
Komana usta hele bi tanışalım senle sen tokat ben niksar.Ayrıca o yiyeceklerin yanında neden kelem turşusu yokki

Üst Alt