Tombul tepe tümülüs | Define işaretleri ve anlamları

Tombul tepe tümülüs

Proton LB-4 S 1000 MT burya baktık kullanan arkadaş içerde iki oda olduğunu bir odada malzeme olduğunu diğer odada 2 adet Lahit mevcut olduğunu belirtti giriş ve son nokta arasi 12 metre verdi sayın ustalarım kullanılan bu cihaz hakkında tecrübe edinen varmı 🤔 ...

Ekli dosyalar

• IMG_20221112_221227.jpg
    IMG_20221112_221227.jpg
    186.2 KB · Görüntüleme: 31

Deli Fırat

USTA
Super Moderatör
Giriş hangi yönde kalıyormuş 🤔 mümkün ise yön olarak yazabilirmisin

SiyahBeyaz

Renksiz arkadaş
Kullanıcı
Proton LB-4 S 1000 MT burya baktık kullanan arkadaş içerde iki oda olduğunu bir odada malzeme olduğunu diğer odada 2 adet Lahit mevcut olduğunu belirtti giriş ve son nokta arasi 12 metre verdi sayın ustalarım kullanılan bu cihaz hakkında tecrübe edinen varmı 🤔 ...
Proton elic LB 4 mü cihaz ? Eğer öyleyse kullanıcısının elinde iş yapar o sistem. Lidar sistemi mevcut cihazda... Bir arkadaşım da var ekmeğini yedi...

reddanger

Kullanıcı
çekim yaparken siz yanınızda mıydınız verileri gördünüz mü acaba ? aynı cihazı kullandım ben hatta firmayı davet ettim gerçek bir yerde cihazı test edelim diye sonuç olumsuz maalesef? ayrıca o cihaz ile lahit bile olsa lahite lahit demek imkansız birşey çıkan verileri belli firmanın cihazı tanıtımında bile yok böyle bir şey.

çekim yaparken siz yanınızda mıydınız verileri gördünüz mü acaba ? aynı cihazı kullandım ben hatta firmayı davet ettim gerçek bir yerde cihazı test edelim diye sonuç olumsuz maalesef? ayrıca o cihaz ile lahit bile olsa lahite lahit demek imkansız birşey çıkan verileri belli firmanın cihazı tanıtımında bile yok böyle bir şey.
Yanında bulundum grafikten ben anlamam akşam saatlerinde baktık daha önce aynı cihazla tespit edilen yerde malzeme çıkarıldı.

reddanger

Kullanıcı
Yanında bulundum grafikten ben anlamam akşam saatlerinde baktık daha önce aynı cihazla tespit edilen yerde malzeme çıkarıldı.
Eğer ki veriler elinizdeyse bir de ben yorumlamak isterim hocam malzeme vardır onu bilemem tabiki ama lahite lahit demesi imkansiz ben yazılımdan iyi anlarım açıkçası

Roni

USTA - KÂŞİF
Super Moderatör
Tümüsüle pek benzemiyor. Doğruda olabilir görüş seviyesi alçak olduğu için net görmek lazım. Size giriş diye belirtilen kısım size güneyi mi gösteriyor?

TRUVA

Admin
Orası tümülüs güney batı yönünden girişi ve muhtemel oda var .