Toprak altı boş küp | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları

Toprak altı boş küp

TRUVA

Admin
Sağ taraf güney istikameti hocam
Ağız kısmının baktığı tarafa 11 adım mesafedeki alanı bir test yap.değerli bir sinyal alacakmısın. güneydoğu kısımı. yada ceviz söylediğim mesafe ve yöndemiydi. sen söylediğim tarafa test yap.;)

Hamil

Kullanıcı
Ağız kısmının baktığı tarafa 11 adım mesafedeki alanı bir test yap.değerli bir sinyal alacakmısın. güneydoğu kısımı. yada ceviz söylediğim mesafe ve yöndemiydi. sen söylediğim tarafa test yap.;)
Ceviz ağacı güney doğu kısmında kalıyordu. Toprak çok mineralli sinyal almak çok zor. Peki hocam derinlik nedir dersin?

atmaca

Kullanıcı
yağ yada şarap küplerine benzemiyor. cesetlerin küllerinin konulduğu küpler olabilir

Deli Fırat

USTA
Super Moderatör
Hocam merhabalar. Ağız istikametine doğru ceviz ağacı vardı. Kesildi. Mekan arazi yada tarla değil. Ev bahçesi. Bu küpler de sur duvarına 1 metre mesafede 1,5 metre derinlikte çıktı
Ermeni işidir bunlar yanıltma amaçlı yaşlı ceviz ağacı varsa yedi metre etrafında dolu olanları olmalı tabi daha önce gitmediyse etrafta sadece az bir kısmı dışarda olan bir kaya varmı bu kayanın tamamı toprak altında dir bir karış kadarı yüzeyde olur genelde üçgenimsi bir kısım olur

Hamil

Kullanıcı
Ermeni işidir bunlar yanıltma amaçlı yaşlı ceviz ağacı varsa yedi metre etrafında dolu olanları olmalı tabi daha önce gitmediyse etrafta sadece az bir kısmı dışarda olan bir kaya varmı bu kayanın tamamı toprak altında dir bir karış kadarı yüzeyde olur genelde üçgenimsi bir kısım olur
O da var hocam ama üçgenimsi kısmı varmı hatırlamıyorum. O tas ile alakası nedir ?

TRUVA

Admin
Ceviz ağacının kökünün çevresinde test yap.

Üst Alt