toprak altindan cikan duman | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları

toprak altindan cikan duman

burgaz

Kullanıcı
Selamün Aleyküm
Merhaba burgaz ustam
Bahsettiğiniz olay tamamen doğal bir süreç.
Kısaca; "Yağan yağmurun tekrar buharlaşması" diyebiliriz. Duman diye algıladığınız şey aslında "su buharı"dır.
Dairelerinizi depremzedelere açmanız çok güzel bir şey. Ancak; sizin davetinizi, devletinizinde tastik etmesi ile gerçekleşebilir. Biraz zor görünüyor ama belki kolay bir yolu vardır. Bilemiyorum. Aynı şeyleri burada da görmek ve duymak dileklerimle.
Sağlıcakla kalın
ALLAH a emanet olun
merhaba usta.ben depremin ilk gununden beri yardim etmek istiyorum.anladim ki ya afad yada kizilaya bagis yapilmali.

burgaz

Kullanıcı
Aslında bir ekip kurup Burgaz a misafir olmak lazım. Bizdeki işaretler hep kırıldı yağmalandı oralarda belki güzel işler duruyordur.
tam zamani bulmusun usta.buyurun,ama ne bulursak depremzedelere bagis olsun.bunun ustune emin ederseniz,buyurun sizi karsilacagim.tek sartim budur ustalar.

burgaz

Kullanıcı
Bence hiç gerek yok uğraşmaz zaten burgaz ağam,
En iyisi malının ve bildiğinin zekatını versin sen zahmetsiz geri dön 🤣
Bilmiyorum bu burgaz @Deli Fırat a bugüne kadar attığı kazığın vebalini nasıl ödeyecek, adam yıkıldı resmen 😊
isterseniz tekirdagda.iki apartman tutabilirim.Turkiyeden razgrad camisinde calisanlar benim arkamda olabilir..ben sadece yardim etmek istiyorum.siz yardima ihtiyac degilsiniz olabilirsiniz.ama etrafinizda baska insanlar da vardir.

KANAS_USTA

Admin
isterseniz tekirdagda.iki apartman tutabilirim.Turkiyeden razgrad camisinde calisanlar benim arkamda olabilir..ben sadece yardim etmek istiyorum.siz yardima ihtiyac degilsiniz olabilirsiniz.ama etrafinizda baska insanlar da vardir.
Çok teşekkür ederiz kalbi güzel insan.🌷

Necat.

Emektar
Forum Düzeni
Admin
Burgaz ustam cömertliğin için teşekkür ederiz. Düşünmen bile yeter

Deli Fırat

USTA
Super Moderatör
Sana inanıyorum sen yaparsın köylüm