Toprak Altından Çıktı | Define işaretleri ve anlamları

Toprak Altından Çıktı

_shadow

Kullanıcı
topragın altından çıktı.. resimde görünen kısmı yaklasık 1.5 mt.. oyuklar arası 2 adımdan biraz az.. kayanın üst kısmında kendiliginden mi oluşmuş bilmiyorum bir kanal mevcut.. kıymetli yorumlarınıza..

KERİM40

k!R$EH!R
Kullanıcı
Ustam kus seklini andiriyor alti bosluk mu isterseniz bir metre cevre ile arastirin ins kapaktir

_shadow

Kullanıcı
boşluk alamadım ustalarım.. mezarlık alandan bahsediyor sanırım.. buyuk ve kucuk oyma arasındaki mesafe bize yön veya uzaklık verir mi..

bahsetmeyi unuttum 50- 70 mt mesafede su kuyusu var bununla ilgisi var mı bilmiyorum ama

KERİM40

k!R$EH!R
Kullanıcı
Yakin cevrede hic bosluk alamadiysaniz sizi buraya iten nedir bu denli calismanin amacini ogrenebilirmiyim

KERİM40

k!R$EH!R
Kullanıcı
boşluk alamadım ustalarım.. mezarlık alandan bahsediyor sanırım.. buyuk ve kucuk oyma arasındaki mesafe bize yön veya uzaklık verir mi..

bahsetmeyi unuttum 50- 70 mt mesafede su kuyusu var bununla ilgisi var mı bilmiyorum ama
Ustam kuyular eski ve orme ise yasnmis medeniyetler cercevesinde hediyeleri mevcuttur kuyu kki sununun cizdigi istikamette ise dikkate alabilirsiniz

_shadow

Kullanıcı
civarda yaşam izleri mevcut.. kullanım amaçlı yapılmış kaya görsellerine rastladım.. bir bütünün tek parçasına rastladıgımı düşünüyorum.. iz sürmek içinde bu emareyi paylaştım.. farklı bakış, düşünüş her zaman faydası olur.. tşkler..

_shadow

Kullanıcı
Ustam kuyular eski ve orme ise yasnmis medeniyetler cercevesinde hediyeleri mevcuttur kuyu kki sununun cizdigi istikamette ise dikkate alabilirsiniz

evet hocam kucuk oyuk istikametinde kuyu.. oldukçada büyük.. farklı bir taş aradım ama sarmaşıklar sardıgı için havada kaldı.. temizlemem gerekiyor saglılı bir sonuç için

Üst Alt