Trabzonda Belli Yer Arayan Varmı Yardımcı Olunur Bilginize | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları

Trabzonda Belli Yer Arayan Varmı Yardımcı Olunur Bilginize

Sado6161

Kullanıcı
ustam bizde misafir ALLAH misafiridir sıkıntı yok başım gözüm üstüne.ben daha yeni katıldım siteye tanımadığım için öle söledim kimseyi gaza getirmek gibi bi niyetim yok zaten sende sölemişlsin işin ehli zaten gaza gelmez haksızmıyım ustam yoo öle hemen yola çıkarsa yolda kalır:)dediği yeri bulalım gerisi kolay dünden başladım araştırmaya ben yeri teyit etmeden kimseye buldum diyemem çünkü karşımdaki insana hiç bir zman mahcup olmak istemem...

BoZKurT

"R@m@z@n"
Forum Düzeni
ustam bizde misafir ALLAH misafiridir sıkıntı yok başım gözüm üstüne.ben daha yeni katıldım siteye tanımadığım için öle söledim kimseyi gaza getirmek gibi bi niyetim yok zaten sende sölemişlsin işin ehli zaten gaza gelmez haksızmıyım ustam yoo öle hemen yola çıkarsa yolda kalır:)dediği yeri bulalım gerisi kolay dünden başladım araştırmaya ben yeri teyit etmeden kimseye buldum diyemem çünkü karşımdaki insana hiç bir zman mahcup olmak istemem...
eyw saolasın.
yeri çalkaya sorduysa o yer vardır. sen araştır ;)
gaza getirme kısmı latife idi.

ÇALKAYA 28

Document/Belge/Usta
Kullanıcı
vardır vardır olmasa boşuna var demem siz bulamamış olabilirsiniz

Sado6161

Kullanıcı
Usta öle biyer olsa kesin bulurum çünkü çarşı başında hiç yoksa yüz kişi tanışım var ondan ziyade onların tanışlarınada sordurdum giresun civarlarında olmasın çünkü giresunlular karayemişe taflan diyor ?yani taflan kelimesi giresunlular tarafından daha çok kullanılıyor

MAVRAN

Super Moderatör
trabzonda ben bi yer arıyorum: köyümü bulamıyorum yardımcı olurmusun?:):):)

şaka bi yana memleket burnumda
tütüyor...insanın doğduğu yerde yaşayamaması çok üzücü bence... @MAVRAN ustam da

katılıyordur bana

ALLAH Nasip ederse 10 ay sonra bende başlayacağım aramaya seninkinide ararım kardeşim.

ÇALKAYA 28

Document/Belge/Usta
Kullanıcı
ben giresunluyum giresundaki yeri sana neden trabzonda aratayım az bekle adreside derim

Sado6161

Kullanıcı
usta 28 ne dikkat etmedim :) bende giresuna enişteyim.ee madem adresi biliyon bana neden soruyosun:)
ALLAH Nasip ederse 10 ay sonra bende başlayacağım aramaya seninkinide ararım kardeşim.
ustam sen trabzonun neresindensin memeleketim diyosunda

Sado6161

Kullanıcı
ben giresunluyum giresundaki yeri sana neden trabzonda aratayım az bekle adreside derim
usta şimdi arkadaşım aradı hanımı çarşıbaşından yeri bulmuş kaynatasının yaylasındaymış.yatırda orda imiş çaput falan bağlıyorlmış