Truva | Define işaretleri ve anlamları

Truva

Enderalperen

Kullanıcı
Sa antalyadan yazan Truva nickli bi arkadaş vardı
Arasırada buraya takıldığını öğrendim
Tanıyan bilen varsa lütfen truva benimle irtibata geçsin
Burda konu açarak ulaşabileceğimi düşündü yönetimden arkadaş
Şimdiden herkese teşekkür edşyorum

Moderatör tarafında düzenlendi:

GÜLBAHÇELi

USTA
Admin
burda bir truva usta var onumu soruyon şayet oysa kendisine özel mesaj yazabilirsin kendisi cevap verir geldiğinde birde başka bir formun ismi yazmasan daha iyi olurdu

Roni

USTA - KÂŞİF
Super Moderatör
Sa antalyadan yazan Truva nickli bi arkadaş vardı
Arasırada buraya takıldığını öğrendim
Tanıyan bilen varsa lütfen truva benimle irtibata geçsin
Burda konu açarak ulaşabileceğimi düşündü yönetimden arkadaş
Şimdiden herkese teşekkür edşyorum
Aleykûm Selâm. Mesajınızı reklam içerdiği için düzenledim. Sitemizde başkaları adına irtibata geçme gibi bir eylem söz konusu olamaz. Bu bizleri aşan kısımdır. Kişinin bizzat kendisi ile mesaj yoluyla irtibata geçmeniz en doğru olanıdır. Tabi bahsedilen kişiler aynı ise. Siz yine de özel mesaj atın kendisi görünce cevap verir gerekirse. Selametle. 🤚

Enderalperen

Kullanıcı
Aleykûm Selâm. Mesajınızı reklam içerdiği için düzenledim. Sitemizde başkaları adına irtibata geçme gibi bir eylem söz konusu olamaz. Bu bizleri aşan kısımdır. Kişinin bizzat kendisi ile mesaj yoluyla irtibata geçmeniz en doğru olanıdır. Tabi bahsedilen kişiler aynı ise. Siz yine de özel mesaj atın kendisi görünce cevap verir gerekirse. Selametle. 🤚
Çok sağolasın roni
Yazdı burdaki ustaya

Enderalperen

Kullanıcı
Çok ama çok özür diledim az önce iyiki düzenlemişsiniz
Dikkatiniz içinde form adına teşekkür ederim roni
Herkesşn bahtı açık olsun

Üst Alt