ttnet protesto | Define işaretleri ve anlamları

ttnet protesto

BoZKurT

"R@m@z@n"
Forum Düzeni
S.a

ttnet yine internetimi kesti.bu kacinci ya.ceptende girmek sınırlı oluyor.istediklerimi yapmayi karsilamiyor.
protestoprotestoprotesto

ayiptir yaa.kac gundur evden giremiyorum.sor ne oluyor diye.bolge diyorlar.alt komsu catir catir sorf yapiyor.

tovbe estafurullah

walkman

Kullanıcı
Cevap: ttnet protesto

Destekliyorum ustam ama kimi kime şikayet edecez. Hepsi bir yerde birleşiyor bunların

star21

Kullanıcı

aynen destekliyorum...:mad::mad::mad:

FENERLi

Super Moderatör
Kullanıcı

Bizlere caydırıcı ceza çook;70 yerine 100 'le geçersen 345tl. mektupla eve hemen geliyor,,
Bizler tüketici olarak nasıl ? ceza keselim...
ttnet bozkurt sen ondan bizim yan süperonle,,,, geçen tel,,bağrıyordu iptal edin ,,,anlaşma için kaç ay kaldıysa parasını vereyim iptal edin diyordu,,,,sorunda ağ kutusunda çıkmış ,,,bunlar hep cezasız kalıyor..

light_celal1

Kullanıcı

valla aynı sorun bendede var sürekli kesiliyor her gün müşteri hizmetlerimi aranır resmen gına geldi bi çaresine bakacaz artık böle yürümez bi iş

BoZKurT

"R@m@z@n"
Forum Düzeni

s.a

arkadaşlar bugun 3 ncü gün ve internet hala yok. daha once yıne olmustu,problem bina içi tesisat dediler,çekip gittiler,onlar gitti internet geldi.

nebiçim iştir anlamıyorum.silah?

fenerli ustam, süper online aslında tavsiye ediyorlar ama,ne bileyim kullanmayınca bilemiyoruz.

millet 8 megabit kullanıyor bana 1 i bile gelmiyor. :D

MURATS44

Kullanıcı

kardeş, bende aynı sorunu yaşadım bir zamanlar. gidip bağlı olduğum telefonu ve interneti iptal ettirip yeni bir numara aldım sorun kalmadı.
bildikleri tek şey var. bakım yapılıyor. ama bu bakım hiç bitmiyor. müşteri hizmetlerini ararsın bölge müdürlüğüne bilfidrdik bakacaklar deyip sallıyorlar.

naftabar

Kullanıcı

:mad: üuüulenn kızdırmayın bozkurt ustayıprotesto
naralar atma gardaşım burasını parka benzettin heralde:D ağaç kesen falan yok sadece internet kesilmişkoptum benim gibi kibar olgöz kırp
sevgili ttnet yöneticileri lütfen arkadaşımızın internetini bağlayınız oda bizim gibi definemekani.com adresinin bağımlısıdır internet olmazsa yaşayamaz milleti tahrik edip parklara cadır kurup içki içip oraya buraya molotof bombası ve taş atmasını istemiyorsanız lütfen arkadaşımızın mağduriyetini gideriniz saygı ve hürmetle arz ederim;)
protesto böyle yapılır hanki devirde yaşıyorsunda naralar atıyorsun:Dkoptum:D