Tüfek Ile Atış | Sayfa 7 | Define işaretleri ve anlamları

Tüfek Ile Atış

Lacivert24

Extra/Dini Konular
Admin
Hayy kurban olayım
Dövmeden seven çıktı
Ali abi diğerleri dövüyor mu
Seviyor mu anlamıyorum :D

Mekanı TapaTalk dan Takip Ediyor
Biz sana dörtyüz koyunun yarısını bağışladık :mad: gık demedik :p sen bize kıçı b.klu bir tavuk için tarla da değil tarlaları sürdürmeye kalkıyorsun... :eek::(:mad: birde iftira dövüyormuşuz haydaaa..van münit..bir daha davosa gelmem...

aliveli44

ONURSAL ÜYE
Forum Düzeni
Admin
Super Moderatör
Vip Üye
Biz sana dörtyüz koyunun yarısını bağışladık :mad: gık demedik :p sen bize kıçı b.klu bir tavuk için tarla da değil tarlaları sürdürmeye kalkıyorsun... :eek::(:mad: birde iftira dövüyormuşuz haydaaa..van münit..bir daha davosa gelmem...
Davosa gitme zaten abi
Orda işimiz yok
Bizim köye gelin
Sadece ikiyüz dönüm süreceksiniz:D

Lacivert24

Extra/Dini Konular
Admin
Amanın @Lacivert24 Ağabeyim gitmeden zarara girecük yaw :) :) ;) @aliveli44 paşa niyeti bozdu tarla falan güzün gitmeyelim ağabey Biçim zamanıda patos falan :D :D :D

Bencede bu gitme işini uzun uzun düşünmemiz lazım sen aliveli diyipte o yanamı geçiyorsun adamakıllı düşünmek lazım...çook düşünmek lazım çooook...!?

Warning

Kullanıcı
Yaw mübarek @aliveli44 gelin bana yardıma saman var patos var bağ var bahçe var gelin yardım edin de bizde gelek yaw nedir bi tavuk bi Tüfek yemezler iş demekki daha ağır :D :D :D

Sent from my iPhone using Tapatalk

aliveli44

ONURSAL ÜYE
Forum Düzeni
Admin
Super Moderatör
Vip Üye
Yaw mübarek @aliveli44 gelin bana yardıma saman var patos var bağ var bahçe var gelin yardım edin de bizde gelek yaw nedir bi tavuk bi Tüfek yemezler iş demekki daha ağır :D :D :D

Sent from my iPhone using Tapatalk
Kayseri limisin hacim;)

Lacivert24

Extra/Dini Konular
Admin
Afff buyır
Ciminli ne demek abey

Ustam cimin erzincanın yakın nahiyelerinden biridir dünya çapında meşhur üzümü vardır(beğendim) ha insanıda meşhurdur..;) fıkralarıda... :pciminliyle yılanı çuvala koymuşlar yılan feryat figan çıkarın beni buradan ciminli var burada demiş...:D