Tümülüs & Tüneli | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları

Tümülüs & Tüneli

Turkia

Kullanıcı
Bizim Yer Oldugu icin Sıkıntı Yok :) .. Son Resim Ters Dönmüs Tünel'in Asagısına Dogru iniyor .. icerde Su ile Karsılandı Suyu Bosaltmak icin Kullanıldı ..

Ld5aNb.jpg

Son resmi anlayamadım
Ustam orada ki nedir öyle
Bir de kaçak kazı yapılmış yerde dolaşmayın
Allah muhafaza üzerinize kalır:D

Turkia

Kullanıcı
Ustam Zaten Tünel'in Kenarın'dan Girmisler .. Söylediginiz Gibi Bilincsizce Bir Calısma Oldugundan istediklerine Ulasamadılar .. Daha Gecen Hafta Ordaydım .. O Bölge De Bir Tane Daha Var Aynı Medeniyet ve Aynı Sistem Buna ise Hic Ellenmemis ..

9vZ4z9.jpg

işçiliğin yetersizliği ve bilinçsizliği netice alınmadığı kanaatini veriyor kardeşim. aliveli kardeşimin işaret ettiği gibi bencede kaçak çalışmadan yetkililerin habersiz olduğunu düşünemiyorum. birine mal etmek isteyeceklerdir.

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Kullanıcı
öyle olmalı. neden öyle yazdığımı kimse sormuyor. merak edenler uzunluğa ve yapının şekline dikkat etsinler bakalım bir fikir oluşacakmı.
sevgili kardeşim,burda odalar derinde. derinlik tespiti yaparak anlamak lazım. girişler eteklere yakındır. önce giriş derinliklerini, sonrada odaların üstten derinliklerini almak olaya hakimiyet açısından büyük önem arz eder.

Turkia

Kullanıcı
Dogrudur Ustam .. Tümülüs'ten Cok Oranın Altında Kilise veya Yer Altı Sehri Düsüncesi Var .. Tünel'in Olusumu Cok Farklı .. Resimde Kücük Gösteriyor .. Cok Genis ve Yüksek Duruyor .. Hemen Arkasında Dere ve Diger Tarafında ise Mezarlık Alanı Mevcut ..

öyle olmalı. neden öyle yazdığımı kimse sormuyor. merak edenler uzunluğa ve yapının şekline dikkat etsinler bakalım bir fikir oluşacakmı.
sevgili kardeşim,burda odalar derinde. derinlik tespiti yaparak anlamak lazım. girişler eteklere yakındır. önce giriş derinliklerini, sonrada odaların üstten derinliklerini almak olaya hakimiyet açısından büyük önem arz eder.

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Kullanıcı
Dogrudur Ustam .. Tümülüs'ten Cok Oranın Altında Kilise veya Yer Altı Sehri Düsüncesi Var .. Tünel'in Olusumu Cok Farklı .. Resimde Kücük Gösteriyor .. Cok Genis ve Yüksek Duruyor .. Hemen Arkasında Dere ve Diger Tarafında ise Mezarlık Alanı Mevcut ..
güzel ve istediğim detayları yorumuna katıyorsun. onca konulara ustalarımız yorum yazıyor. istiyorumki bazıları bu böyle değilmidir desin. arkasında dere bir tarafında mezarlık olması bazılarının dikkatini çekmesini umuyorum. emeğine sağlık.

Üst Alt