Tünel içi dolu toprak | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları

Tünel içi dolu toprak

Roni

USTA - KÂŞİF
Super Moderatör
Tünel dönemeçli toplam 10 metre falan bildiğin koltuk bariz işaret koltuk mermer olabilir Dere 70 metre aşağıda koltuk toprakta değil kayanın üstünde
Ben sizin zannınıza dayalı yorum yapmam. Var olan ve olması gerekenleri koyun yorumlayalım. Bu şekilde fikir ayrılıklarından dolayı kafanız karışır. Sizin bariz koltuk dediğiniz belki gerçekten koltuktur belkide sadece sizin için bariz koltuktur. Geniş görsel sunun ki konu anlaşılır olsun.

Azer3436

Kullanıcı
Ne diyem helal olsun 10 MT tüneli üstelik dolu tüneli siz boşaltmış iseniz bana böyle bir ekip lazım 😂👍 soru 1 neye istinaden burayı açtınız iz işaret neydi 2, tespiti nasıl yaptınız 3. Bu 10 MT tünel buynca hiç işaret gördünüz mü bu tür yerler boşuna yapılmamıştır mutlaka kaçırdığınız veya yazmadığın bir durum olmalı ayrıca sadece bu görseller mi var mekanla

Ben sizin zannınıza dayalı yorum yapmam. Var olan ve olması gerekenleri koyun yorumlayalım. Bu şekilde fikir ayrılıklarından dolayı kafanız karışır. Sizin bariz koltuk dediğiniz belki gerçekten koltuktur belkide sadece sizin için bariz koltuktur. Geniş görsel sunun ki konu anlaşılır olsun.
Çubuklarla açtık burayı kaya mezarıdır diye açtık mezar işareti kare oyma telefonda çok resim var bulamadım ondan gönderemedim 3 işaretler var ama işaret denirdi bilmem oyuklar var mihrap var

Azer3436

Kullanıcı
Ben sizin zannınıza dayalı yorum yapmam. Var olan ve olması gerekenleri koyun yorumlayalım. Bu şekilde fikir ayrılıklarından dolayı kafanız karışır. Sizin bariz koltuk dediğiniz belki gerçekten koltuktur belkide sadece sizin içien bariz koltuktur. Geniş görsel sunun ki konu anlaşıl

Azer3436

Kullanıcı
Usta yani olanı söyledim
Zannımca yazmadım ustam neyse onu yazdım koltuğu patlattık altından Bi tünel çıktı demiştim dar olduğu için çalışmadık lakin çalışıcaz

TRUVA

Admin
O tünel dediginiz yapıları birbirine bağlayan bir geçit. Değerli bir şey bulacağınızı sanmıyorum

Üst Alt