Tum Mekana Selamlar | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları

Tum Mekana Selamlar

cantar

Kullanıcı
aramıza hoş geldiniz gönlünüzce gönlümüzce paylaşımlarda bir arada olmak dilek ve temennisi ile dostluk huzur ortamımıza hoş geldiniz...........

osi

Kullanıcı
Hoş geldiniz. Bu. Yazdıklarınız. İçin. Tanıdığınız. Veya. Tanımadığınız. Herkes burayı. defıne mekanını. Seçıyor. Paylaşımlarınızı. Beklerız tekrar hosgeldınız. Iyı forumlar

Devrim

Kullanıcı
ARAMIZA HOŞ GELDİNİZ iyi forumlar daim olmanız dileğiyle dedikten sonra nikinizi deyiştirmenizi rıca edeceğim siyasi içerik konu forumda yasaktır A .S

Oncelikle size ve iyi dileklerini ileten tum arkadaslara cok tesekkur ederim.Cumleten hosbulduk.Nick konusuna gelince Asiavci ustadim, gercek ismim Devrim, sonundaki _ci ekide espri olsun diye eklenmistir.Herkesin siyasi fikri kendinedir, boyle seviyeli ve huzurlu bir forumda siyaset yapmam endiseniz olmasin.

ASİAVCI

Kullanıcı
Oncelikle size ve iyi dileklerini ileten tum arkadaslara cok tesekkur ederim.Cumleten hosbulduk.Nick konusuna gelince Asiavci ustadim, gercek ismim Devrim, sonundaki _ci ekide espri olsun diye eklenmistir.Herkesin siyasi fikri kendinedir, boyle seviyeli ve huzurlu bir forumda siyaset yapmam endiseniz olmasin.
gönlü güzel arkadaşım buna buradaki hiçbir üye bu gibi bir tartışmaya girmez vede musade etmez buraya günde onca arkadaş üye oluyor herkez her arkadaş espirisine böyle ek yaparsa bu işin içinden cıkılmaz

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Kullanıcı
aleyküm selam devrim kardeşim , aramıza öncelikle hoş geldin . sitemizde yardımlaşma,bilgi paylaşımı büyük bir özveriyle yapılmakta. bir aile ortamında saygı ve sevgi içinde yürütmeye çalıştığımız bu yolda siz değerli üyelerimizin katılımıyla ,her geçen gün bir öncekine göre daha genişleyen ,önü alınmayacak bir büyüme içindeyiz. takdir edersinizki ,huzurlu bir ortamda paylaşım yapabilmek içinde şüphesiz belli kurallarımız var. bu kurallar yönetimden üyemize kadar hepimizi bağlar .
siyasi amaçla olmasa dahi(zaten açıklamışsın) nickin zihinlerde bir istifam oluşturmuşsa,senden ricam, işin başında uygun gördüğün yeni bir isim beyan ediverde burada ,yada öneriler bölümüne konu olarak paylaş,bozkurt ustamız değiştirsin.
ben doğduğum toprakların adı ile tanınıyorum. bundan da gurur duyarım. sende tercih edebilirsin. ülkemizin en güzide bir bölgesinden kardeşimiz olarak ,anlayacağını düşünüyor,sana ve şahsında biga ya ve tüm çanakkalelilere kalbi sevgiler sunuyorum.

Üst Alt