@Turko Ustam Hosgeldin | Sayfa 20 | Define işaretleri ve anlamları

@Turko Ustam Hosgeldin

TEVFiK

Vip Üye
Geçmiş olsun gardaşlık yahu sende migrenmi var sürekli başın ağrır bende var soğuğu yedimi azar
S.a. O sıkıntı bendede var her gün ilaç içe içe ilaçkolik oldum başım ağrır,ayaklarım ağrır ağrımayan bir yerim kalmadı haaa bir şeye kafayı taktımmıda daha çok ağrı tutar başımı.

Deli Fırat

USTA
Super Moderatör
S.a. O sıkıntı bendede var her gün ilaç içe içe ilaçkolik oldum başım ağrır,ayaklarım ağrır ağrımayan bir yerim kalmadı haaa bir şeye kafayı taktımmıda daha çok ağrı tutar başımı.
Aleyküm selam kıymetli ustam sizede geçmiş olsun ustam ben fazla ilaç kullanma yanlısı değilim genelde azdıgında karanlık ve sesiz bir odada bir iki saat uyurum iyi geliyor

Kader25

Admin
Aleyküm selam kıymetli ustam sizede geçmiş olsun ustam ben fazla ilaç kullanma yanlısı değilim genelde azdıgında karanlık ve sesiz bir odada bir iki saat uyurum iyi geliyor
Allah cc sana ve tüm migren hastalarına acil şifalar versin.
2.5 sene çok ağır çektim, bir samimi dua ile kurtuldum.
Sizde karşınıza kim çıkarsa dua isteyin bu hastalıktan kurtulmak için.
Kimin duası kabul edilir bilinmez. Dua isterken de ismen ve migren için hastalığı için desinler.
Bunun kalıcı tedavisi yok, ilaçlar yetmez çoğu zaman, iğne yapılması şart olur.
En son ben dilaltı kullanıyordum. Doktor 8 saatte bir tane al demişti.
Bazı zaman her yarım saatte bir kullanıyordum durmuyordu ağrım.
Allah cc cümlenize şifa ihsan eylesin. Amin

Turko

Kullanıcı
Yasaklı
Limon un kök kısmını kesiyorsunuz kapak gibi iki kaşın arasına bastırıp 15-20 sn bekliyorsunuz limon buzdolabından çıkma olmayacak mümkünse dalın dan koparıp yapın. Baş ağrısı hafifler.

BoZKurT

"R@m@z@n"
Forum Düzeni
Selamun Aleykum
Kardaslarim hoşgeldiniz.
Hepinizi burada gormek cok güzel.

Bazi Kardaslarim doğal olarak sitem ettiler haber vermedin diye. 4-5 senedir aktif olarak sitelerdeyim. İnanin.kimseye şu siteye gel demedim. Hep yanlis anlasilmadan korktum. Sadece bu site icin @Turko kardasimizi cagirdim.

Ben omrum boyunca icki icenden, kumar oynayandan vd.hic cekinmedim ve korkmadim. Ben hep bilerek, kasten yalancilardan korktum. Benim gostergem bu. Birisi yalan soyluyorsa rahatlikla cok korkar ve ondan uzaklasirim kim olursa olsun. Allah cc sahittir kasten bu zamana kadar kimseye yalan soylemedim. Bir konu ile alakali bilginin bir kisminin soylenmemesi yalan degildir. Konustugum ve yazdigim yalan olmasin yeter. 30 yillik esime dahi herseyi birebir anlatmam. Herkes bilmesi gerektigi kadarini bilmeli. Fazlasi yarar degil zarara sebep olur.

Bu konuyu niye yazdim?
Server coktu vs.bahanelerin hepsinin yalan oldugu ortaya cikti. Yalanin oldugu yerde yilan da cok olur.

Bu nedenle bu zamana kadar cep telefonundan goruntulemede sorun yasadigim ve tapatalk programindan beceremedigimden dolayi ilk kayit oldugum bu siteye giris yapmakta hep zorlandim. Sanirim 3 hafta kadar once tekrar bakayim dedim, siteniz herseyi degismis, cok guzel olmus, rahatlikla girip konulari goruyorum geri donmustum.

Buradaki kiymetli ustalarimizi ve yonetimi o zamandan tanirim. O gunde edebin muhafaza edildigi bir site idi, bugunde boyle insallah.

Sizleride burada gorunce daha da bahtiyar oldum, cok sevindim. Eskiden oldugu gibi hem muhabbet eder hemde konulara elimizden geldigince katki sunariz insallah.

hal bu olunca bazi kardeslerimize de HABER vermemiz sart oldu. Biz buradayiz diyelim bilgisi olsun. Gelir gelmez kendi takdirleridir. En azundan haber vermediniz demesinler. Cunku buraya hasbelkader gelenler hep sitem ettiler.

Allah cc razi olsun cumlenizden.
aleykumselam kıymetli ustam.

güzel düşünce ve yorumunuz için teşekkür ederim.

sizi burada tanıdım ve tanıdığım kadarı ilede hep düzgün bir çizgide yol aldınız. yani bir insanı hiç görmeden nasıl tanır bir insan değilmi. fakat yazdığınız yorumlardaki naiflik ve hiç değişmeyen edep unsurları insanı tanımanın yöntemlerinden biri sanırım. Allah c.c sizden razı olsun ustam.

buraya arkadaşlarını davet ettiğinizi yazmızşınız, bunda bir beis görmüyorum ustam. insanlar anlaşabildikleri arkadaşları dostları ile aynı ortamda olabilir. biz kimseye neden oraya gittin neden gittiğin yere onlarıda çağırdın demedik ustam. geçmişde bir sitede bende özel mesaj ile başka bir sitenin adresini verdim, başıma gelmeyen kalmadı. sanki devlet sırrı vermişim gibi muhamele gördük :D canları sağolsun. niyetim tamamen iyi ve yardım odaklıydı.

konuya dönecek olursak, buraya katılan tüm arkadaşlar her biri birbirinden kıymetli. yorumlarının bir çoğunu okudum. argo adına tek bir ifade yok. bir çok forumda görüyorum, sohbet ederken bile argo durumlar yaşanıyor. çok şükür bunların hiç biri olmuyor.

size ve aramıza katılan diğer tüm dostlara tekrar teşekkür ederım. Mirkut ustam a da ayrıca teşekkür etmek isterim. beni başka bir forumda görerek tekrar burada bulunması beni mutlu etti.

sevgiler saygılar.

Bir Rica ; bir sohbet konusu açıp o konu altında yazışmalar yapalım. hoş geldin konusu nerelere gelmiş :) neredeyse konu sahibinden hiç konuşulmamış :D

Mirkut

Vip Üye
aleykumselam kıymetli ustam.

güzel düşünce ve yorumunuz için teşekkür ederim.

sizi burada tanıdım ve tanıdığım kadarı ilede hep düzgün bir çizgide yol aldınız. yani bir insanı hiç görmeden nasıl tanır bir insan değilmi. fakat yazdığınız yorumlardaki naiflik ve hiç değişmeyen edep unsurları insanı tanımanın yöntemlerinden biri sanırım. Allah c.c sizden razı olsun ustam.

buraya arkadaşlarını davet ettiğinizi yazmızşınız, bunda bir beis görmüyorum ustam. insanlar anlaşabildikleri arkadaşları dostları ile aynı ortamda olabilir. biz kimseye neden oraya gittin neden gittiğin yere onlarıda çağırdın demedik ustam. geçmişde bir sitede bende özel mesaj ile başka bir sitenin adresini verdim, başıma gelmeyen kalmadı. sanki devlet sırrı vermişim gibi muhamele gördük :D canları sağolsun. niyetim tamamen iyi ve yardım odaklıydı.

konuya dönecek olursak, buraya katılan tüm arkadaşlar her biri birbirinden kıymetli. yorumlarının bir çoğunu okudum. argo adına tek bir ifade yok. bir çok forumda görüyorum, sohbet ederken bile argo durumlar yaşanıyor. çok şükür bunların hiç biri olmuyor.

size ve aramıza katılan diğer tüm dostlara tekrar teşekkür ederım. Mirkut ustam a da ayrıca teşekkür etmek isterim. beni başka bir forumda görerek tekrar burada bulunması beni mutlu etti.

sevgiler saygılar.

Bir Rica ; bir sohbet konusu açıp o konu altında yazışmalar yapalım. hoş geldin konusu nerelere gelmiş :) neredeyse konu sahibinden hiç konuşulmamış :D
Ustam burası bizim ilk göz ağrımız siteyle alakalı olmasada bazı durumlardan dolayı biraz uzak kaldık, fakat gönlümüz hep burdaki arjadaşlarda ve sitenin düzgün işleyen çizgisindeydi. ALLAH ta c.c bilir sizi tanıdığım kadarıyla söyleyeyim, düzgün kişiliğe sahip ve zerre kadar kibir taşımayan mütevazi islam ahlakına değer veren birisiniz. Benim içinde önemli olan bu. Sizlerle birlikte olmaktan herzaman onur duydum ve her fırsatta bu sitenin çizgisini dile getirdim. İyiki sizleri tanımışım. Eskilerde yenilerde hepsi biribirinden güzel insanlarsınız. Umarım herşey daha güzel olur. Selametle sağlıcakla kalınız