Tuzak Olabilir Mi? | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları

Tuzak Olabilir Mi?

TEVFiK

Vip Üye
ustam ,,,Calaska,,,ne oldunu az bir basedrermisin benimde buyle yerim var .
OMo8NP.jpg

KERİM40

k!R$EH!R
Kullanıcı
Calaska ersan ustam oto tamirciler motoru yerinden cikarmak icin tavana bagli cincirle cekmeli mekanizma tomajina gore satiliyo tipki vites gibi dusun dusuk vitesde zorlamadan pedal cevirirsin ya onun gibi

esrarengiz2828

Kullanıcı
cok tesekurler ustam insanin aklina gelmeyecek bir alet benim de buyle bir yerim var blok taslar var ve 30 mt unde bir arslan var yapilmis yerde yatan ve tam bu girise bakiyor usten cubuklan incelememde alta 2 mt ye yakin bir tunel oldunu anadim cubuklarlan .
ustam taslar seyyar büyükse sade asma calaskal ve tezkah yapman gerekir yoksa tek calaskalla olmaz senin iş nasıl dersen u tipi calaskalı asacağın bi köşement demir yapman gerekki bunu her lazım olduğunda kullanabilirsin çok güzelde işini görrürsün(beğendim)

metin77

Kullanıcı
ustam ,,,Calaska,,,ne oldunu az bir basedrermisin benimde buyle yerim var .
Bir makara var ve bu makaraya sarili zincirler var. Zincirin bir ucunu bir kayaya bagla diger ucunu da daha buyuk bir kayaya bagla. Isaret parmaginla ortadaki makarayi cevir. Cevirdikce zincirler kisalacak ve hafif olan tas agir olan tasa dogru cekilecek. 5 tane adama deger. 200 tl fiyati. Google calaska yazarsan cikar. Reklama girer diye sitenin linkini kopyalamadim. Bulamazsan ben yarin resmini yuklerim.