Tuzak yada zehir olabilir mi? | Define işaretleri ve anlamları

Tuzak yada zehir olabilir mi?

Jack

Kullanıcı
Öncelikle herkese iyi günler.ben doğu karedeniz bölgesinde yaşıyorum.bulduğumuz bir bölgede horasandan yapma bir taşın içinde 20 kg civarı bir altın var konu aslında çok uzun ve detaylı.biz başka bir yerde işaret arıyorken oraya hiç gitmemiş birine işareti sorduk ve kendisi bize oradan para alamazsınız tuzaklı.Onun 30-40 metre Aşağısında derede bir taş var onu bulun dedi biz aradık ancak bulamadık sonrasında o adamı götürdük kendisi o taşı buldu.ve bize parayı gösteren işareti kırkırdı.daha sonradan öğrendik ki bu adam ermeni papazlara çalışıyor ve kendisi parayı alamıyorve yiyemiyor papazların kendisine yaptığı büyüden dolayı amaç işareti kırmak paranın bulunduğu konumu ermenistan da bulunan papazlara söylemek.aradan 4 yıl geçti ne gelen var ne giden.parayı gösteren işareti kırdık ama ben paranın olduğu taşı buldum.korkum acaba tuzak yada zehir olabilir mi?beni tedirgin eden bir diğer konu 3 para vardı birisi kara ham elmas birisi bunu buldu.Diğeri tuzaklı olan mahsen bir digeride bizim bulduğumuz 2.ci büyük müjde altın.elması bulan kafayı biraz sıyırdı.endişelerim bu yüzden.

Son düzenleme:
PROFESYONELCE DÜŞÜNÜP KARAR VERMEK LAZIM SANA YARDIMCI OLACAK BİR BİLGE LAZIM BU YERDE BÜYÜ VARSA ELBETTE O BÜYÜYÜ BOZABİLECEK BİR BİLGE İNSAN VARDIR ANCAK BU KİŞİNİN GÜVENİLİR OLMASI LAZIM METAFİZİK İLMİ BİLEN BİRİ LAZIM . YA NASİP DİYİP YOLA ÇIKACAKSIN

A21MEDLi

Admin
Bulduğun taşın icinde ne gibi tuzak olabilir,Tuzak degilde kapalı ortamda kaldığı icin taşın içinde biriken Gazından dolayı zehirlenebilirsin,tası kırarken çıkan ilk havayı tenefüs etmemeye calış.

Sihir olayını bertaraf etmek icin taşı kırmadan onceTekbir ve Besmeleni getir kurban kes.veya tanıdığın güvendigin hocadan yardı al..

balkaya34

Kullanıcı
Seni inandırmak için ortada bir sebep göremiyorum.benim ne gibi bir çıkarım olacak ta burada havadan sudan sallayacağım.
Selam kardeşim ,, Öyle Tilsim , büyü gibi seyleri kafana takarsan yapamazsınız, Öyle hocaymış cındarmiş gec bunları , Tabi ben kendi fikrimi yaziyorum Asla kimseye karşılık yazmam kimse böyle algılamasın.Yeri biliyorsan eline mutlaka eldiven tak Bismillah de hallet , Korkma korkarsan hic olmaz buiş .Cesur ol Ticaret cesarettedir.

MAVRAN

Super Moderatör
Öncelikle herkese iyi günler.ben doğu karedeniz bölgesinde yaşıyorum.bulduğumuz bir bölgede horasandan yapma bir taşın içinde 20 kg civarı bir altın var konu aslında çok uzun ve detaylı.biz başka bir yerde işaret arıyorken oraya hiç gitmemiş birine işareti sorduk ve kendisi bize oradan para alamazsınız tuzaklı.Onun 30-40 metre Aşağısında derede bir taş var onu bulun dedi biz aradık ancak bulamadık sonrasında o adamı götürdük kendisi o taşı buldu.ve bize parayı gösteren işareti kırkırdı.daha sonradan öğrendik ki bu adam ermeni papazlara çalışıyor ve kendisi parayı alamıyorve yiyemiyor papazların kendisine yaptığı büyüden dolayı amaç işareti kırmak paranın bulunduğu konumu ermenistan da bulunan papazlara söylemek.aradan 4 yıl geçti ne gelen var ne giden.parayı gösteren işareti kırdık ama ben paranın olduğu taşı buldum.korkum acaba tuzak yada zehir olabilir mi?beni tedirgin eden bir diğer konu 3 para vardı birisi kara ham elmas birisi bunu buldu.Diğeri tuzaklı olan mahsen bir digeride bizim bulduğumuz 2.ci büyük müjde altın.elması bulan kafayı biraz sıyırdı.endişelerim bu yüzden.
@Jack kardeş aramıza hoş geldin, dileğim aradığın her ne ise muvaffak olmanız.

Doğu Karadeniz dediniz dediniz yanılmıyorsam, o zaman Artvin civarında yeriniz bulunuyor demek. O bölge ve civarında kilise, gizli kilise, oda ve mahsenler çokça var ancak zor yerler. Zor olunca alınmaz diye bir kaide yoktur. Ancak bizim senin anlattıklarından yola çıkarak nasıl yardımcı olabiliriz onu anlayamadım.
Kafayı kırana gelince, birden rahatlığa düşenin ne yapacağı bilinmez.
Ustamın dediği gibi uzun süre bir yerde kapalı kalan altın zaman içinde zehirli gaz salgılar, sıkışan bu zehirli gaz bulunduğu yerin açılması esnasında açan kişinin nefes yoluyla havayı dokuması veya vücutun çıplak bölgelerinde de zehirlenme oluşabilir.

Ancak yeriniz le ilgili şunu söylemek istiyorum, evet yazdığın gibi bazı yer bulucular var verilen harita ve bilgiler doğrultusunda yeri bulur işaretleri kırar zarar verir, kimseler bulamasın diye.
Sizin yeriniz de böyle bir yer olabilir, elini çabuk tut bir an önce işi hallet.

Yine de ben korkuyorum sonum iyi olmaz diyor isen ben yaza Trabzon'a geleceğim yeri bana göster ben alırım, seni de görürüm elbette, 20 kg iyi 😁😁😁

Jack

Kullanıcı

Doğu Karadeniz dediniz dediniz yanılmıyorsam, o zaman Artvin civarında yeriniz bulunuyor demek. O bölge ve civarında kilise, gizli kilise, oda ve mahsenler çokça var ancak zor yerler. Zor olunca alınmaz diye bir kaide yoktur. Ancak bizim senin anlattıklarından yola çıkarak nasıl yardımcı olabiliriz onu anlayamadım.
Ustamın dediği gibi uzun süre bir yerde kapalı kalan altın zaman içinde zehirli gaz salgılar, sıkışan bu zehirli gaz bulunduğu yerin açılması esnasında açan kişinin nefes yoluyla havayı dokuması veya vücutun çıplak bölgelerinde de zehirlenme oluşabilir.

Ancak yeriniz le ilgili şunu söylemek istiyorum, evet yazdığın gibi bazı yer bulucular var verilen harita ve bilgiler doğrultusunda yeri bulur işaretleri kırar zarar verir, kimseler bulamasın diye.
Sizin yeriniz de böyle bir yer olabilir, elini çabuk tut bir an önce işi hallet.

Yine de ben korkuyorum sonum iyi olmaz diyor isen ben yaza Trabzon'a geleceğim yeri bana göster ben alırım, seni de görürüm elbette, 20 kg iyi 😁😁😁
Hoşbulduk ustam.Bana nasıl yardımcı olabilirsiniz.mesela siyanür felan dökmüş olabilir mi? Vs.. diğer bir konu bulan adam paradan yana bir rahatlığa kavuşamadı dolandırırdı sayılır.eli mi çabuk tum mam konusun da rahatım burası 4-5 yıllık bir süre duruyor.dayım,ben birde orayı bulan adam dan başka kimse bilmiyor.dayım rahmetli oldu.adam ortalıkta yok.adam zaten para bunda diye bir taşı kırkırdı bize.oda parayı gösteren işaretin olduğu kayaydı sonradan çaktık mevzuyu acemilik te vardı o zaman.taşın içinde kasa var dinledim.

KOMAGENE

Vip Üye
malzemenin üzerine zehir dökülme olayını ve kapalı yerde gazın oluşma olayını birçok kişi bilir size bilinmeyen tarafını anlatacağım inanıp inanmamak kişilerin tercihi öyle bir yere denk gelirlerse yaşayarak tecrube ederler temennim umarım yaşamazlar
özellikle büyük ölçekli ermeni gömülerinde ve özellikle kilise definelerinde tılsım görülmektedir
herkes gücüne göre tılsımlar mal bakiye kaya mağara veya toprak kasadır tılsım şifredir büyü tılsım yaptıracak yapana gider yapan seçenek sunar normal üç karfli komutan veya kıralları
ücrete göre birini yaptırır birinci yapılmışsa dua veya birkaç dini rütüel ile aşarsın ikincisi sizleri zorlar belki aşarsınız üçüncüsünde kaçın ölebilirsiniz bile yada şifreyi bilmek zorundasınız genellikle kan dökülmek süretiyle onlar oraya getirilmiştir kan çoğunlukla insan kanıdır ermeniler zamanında parayla defineyi gömecek yeri türklere kazdırıp öldürmüştür
bu tür yerlere hacı hoca heleki cinci götürmeyin horoz tavuk vs. asla kan dökmeyin işin erbabı tılsım çözenler var götürün tılsım belirtileri görürseniz uğraşmayın
Allah sağlık sıhhat din imandan etmesin bizi
para? para kazanılır sağlık asla

Necat.

Emektar
Forum Düzeni
Admin

Mavran ustam altın zaman içerisinde bozulmadığı için gaz da çıkarmaz diye biliyorum. Bence gaz olayı içeride bulunan cesetlerin, canlıların çürümesinden veya demir gibi korozyana uğrayabilen metallerden kaynaklı, ayrıca dediğiniz gibi saklanan eşyanın üzerine veya çevresine zaman içerisinde zararlı olacak kimyasal maddelerde koymuş olabilirler. Kapalı olan ve hava almayan her boşlukta bununla karşılaşılabilir. Hatta çürüme büyük miktardaysa metan gazı gibi patlayıcı hale gelme olasılığı da var. Çok önemli konu gaz olayı.