Tuzakli Mashzen Girisi Ve Isaretleri ,,kare Ve ,,v ,,isareti | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları
  • Hoş Geldin Ya Şehr-î Ramazan

Tuzakli Mashzen Girisi Ve Isaretleri ,,kare Ve ,,v ,,isareti

ersan

Admin
Eline,emeğine, yüreğine sağlık ustam çok bariz belli bir tuzak görseli için çok teşekkür ediyorum Allah cc Razı olsun yanlız utanmadan nasıl koymuşlar o Kaya'yı :D :D sayım olacak olsa içerde hayde işin yoksa kaldır Kaya'yı işini gör :D :D :D tekrar yerine koy :D :D olmazki insan arada Malını görmesi lazım değilmi :) :) :) :)
ustam o zamanlarda buyle kayalari kaldiormak icin 5 li makara sistemi kulanirmislar .

TEVFiK

Vip Üye
Eline,emeğine, yüreğine sağlık ustam çok bariz belli bir tuzak görseli için çok teşekkür ediyorum Allah cc Razı olsun yanlız utanmadan nasıl koymuşlar o Kaya'yı :D :D sayım olacak olsa içerde hayde işin yoksa kaldır Kaya'yı işini gör :D :D :D tekrar yerine koy :D :D olmazki insan arada Malını görmesi lazım değilmi :) :) :) :)
:D:D :eek::eek: :D:D S.a. Evet çok doğru bir söz ben olsam hergün gider,gider bakardım.:D:D
Her neyse Sayın Ustam Elinize ve Emeğinize Sağlık.Saygılar.

Warning

Kullanıcı
ustam o zamanlarda buyle kayalari kaldiormak icin 5 li makara sistemi kulanirmislar .

Ersan ustam hakikaten eski insanlar mükemmel ötesi beyinleri çalışıyormuş helal olsun demekten başka birşey diyemiyorum şimdi yediklerimiz suni yiyecekler patates bile gdo lu şeker desen lanet bir zıkkım bulmuşlar oda glukoz şekeri yağda gliserin ekmekten buğdayın çekirdeğini yani Özünü farklı kullanırlar insanlarımızın sağlıksız Yaşaması bu Yüzden neyse kusuruma bakmayasınız ama böyle olursa insandaki zekada geriler hastalıkta ilerler şeker hastalığı tansiyon daha neler en iyisi dua etmek Rabbim yolundan ayırmasın sağlık sıhhat nasip eylesin şerli insanlardan uzak eylesin inşaallah

Warning

Kullanıcı
:D:D :eek::eek: :D:D S.a. Evet çok doğru bir söz ben olsam hergün gider,gider bakardım.:D:D
Her neyse Sayın Ustam Elinize ve Emeğinize Sağlık.Saygılar.

:) :D eee Üstadım boşuna mal canın yongasıdır dememişler Can'ını yaksalar malına verdikleri zarar dahada can sıkar demişler :) :) gerçi ben bu lafa fazla katılmıyorum sahibi verirde elinden alırda biz emanetçiyiz :):):)

GLaDioMaN

Kullanıcı
ustalarim burda cok net beli oluyor mahzenin girisinde tuzakli oldunu.

Emegine saglik usta

osi

Kullanıcı
Üstad. Guzel. Bılgıler. Dıkkat edılmesı. Gerekır. Sağol. Uyarın. İçin.

Alperen&Alparslan

Kullanıcı
bilenin gözüyle bakmak gerek sanırım. hepiniz tuzak yazmışını ama ben göremedim. bana girişi kapatmaya çalışmışlar . burdaki tuzak nedir.

aliveli44

ONURSAL ÜYE
Forum Düzeni
Admin
Super Moderatör
Vip Üye
bilenin gözüyle bakmak gerek sanırım. hepiniz tuzak yazmışını ama ben göremedim. bana girişi kapatmaya çalışmışlar . burdaki tuzak nedir.
@Alperen&Alparslan ustam
Sizden ricam konu açmadan veya mesaj yazmadan önce
Lütfen forum kurallarını tekrar okuyunuz
http://www.definemekani.com/forum/konular/forum-kuralları.2/
Bu günkü iki mesajınız 4 kural ihlali ile ilgili sorunlar var :(
Bu mesajınızda ki madde ihlalleri aşağıdadır
Diğer mesajınızda ise büyük harf kullanmışsınız
Size bu nedenlerden dolayı
Bir ay görülecek 1 puan uyarı cezası uyguladığımı üzülerek bildiriyorum :(
Tekrarı halinde süreli/süresiz uzaklaştırma alabilirsiniz :(

7- Verilen Cevaplarda Etiğe Uygunsuz, Saçma, Gereksiz, Konuyla Alakasız, Ekibinin Şevkini Kırıcak, Moralini Bozacak, Küfür İçeren vb.
Bu Konuda İçeriği Yorumlama Ve Cezalandırma Yöneticilerin İnsiyatifindedir.

18- Herne sebeple olursa olsun forum yönetici ve ustalarını rencide edici, aşağılayıcı yorum yapan her üye siteden uzaklaştırma cezası alır, süreyi cezayı veren yetkili belirler, burada rütbe ve kıdem kesinlikle ayrılmıyacaktır, bu kurala uymayan kişi yönetimde dahi olsa ceza uygulanacaktır.
Cezası o anki duruma göre belirlenecektir.

19- Tüm açıklamalarınızı medeni, nazik bir çerçevede tutulmalıdır. Yapıcı eleştiriler olabilir ancak; diğer kullanıcılara ya da site yönetimine karşı direk aşağılama çabasına tolerans gösterilmez. Terbiyesiz, hakaretvari konuşma tarzı tolere edilmez.
Cezası o anki duruma göre belirlenecektir. Tavsiye edilen ceza süresiz uzaklaştırmadır.

wolf_52

Kullanıcı
ustalarim burda cok net beli oluyor mahzenin girisinde tuzakli oldunu.

ustam uylece ta duruyor kim bilir icerde ne cesit tuzaklar olur.
tüm tuzaklar özelikle zemin tuzakları.. 11kğ ayarlıdır....ersan ustam hidrolik 20 tonluk kiriko vur buraya dış girişe .... sonra da altını besle sağlam kaylarla... girdikden sonra her santimni incele.. şayet çenber işreti varmı??? kalp??? şimşek??? faln tuzak işretleri varmı varsa konumuna göre fotrafına göre buluruz tuzağı görsek.. el birliğile çözeriz allahın iznyle....