Uc basamakli merdiven

Burak5553

Kullanıcı
Bu gibi yanılgılar olabilir kardeşim bizlere de zaman zaman olmuştur bu sizi üzmesin, farklı işaretler olabilir kardeşim.
Sanırım resim çekme imkanın yok bu imkân kerceklestiğinde yeni resimler çekersin, bu işin en püf noktası sapır dır kardeşim.
E vallah kardesim bunun ust tarafinda 4 5 metre ustunde kaya yontulmus balta izleri cok belirgin su kanali acilmis kardes normalda bu gibi kanallardaha duzgun olmazmi selametle

özgürXdaglı

Vip Üye
Arazi yapısına bakınca roma dönemine ayit odalar ve lahit mezarlar olacak roma odaları alt tarafa yapmıştır lahitleri oda seviyesinden daha yükseye yapar arazi kayalıktır 100%99 roma

Cubuk kullanmayı biliyorsan bosluk ve metal tespiti yapman gerek

Oklar yönünde de gittiginde resim cekersin

Ekli dosyalar

• 1.jpg
    1.jpg
    374.6 KB · Görüntüleme: 7
  • 2.jpg
    2.jpg
    745.5 KB · Görüntüleme: 7

Burak5553

Kullanıcı
Arazi yapısına bakınca roma dönemine ayit odalar ve lahit mezarlar olacak roma odaları alt tarafa yapmıştır lahitleri oda seviyesinden daha yükseye yapar arazi kayalıktır 100%99 roma

Cubuk kullanmayı biliyorsan bosluk ve metal tespiti yapman gerek

Oklar yönünde de gittiginde resim cekersin
Ustam malesef cubuk kullanmayi bilmiyorum yorumunuz icin Allah razi olsun

özgürXdaglı

Vip Üye
Bu isler ile ilgileniyorsan Ögrenmenin yaşıyok

Nasıl yapılır ve kullanılır

Burak5553

Kullanıcı
Bu isler ile ilgileniyorsan Ögrenmenin yaşıyok

Nasıl yapılır ve kullanılır

Usta dogru diyorsunuz ama bende cubuklar calismadi yada calistiramadim yinede ilginiz icin Allah razi olsun

Burak5553

Kullanıcı
@A21MEDLi ustam sizin bilgilarinizi alabilirmiyim
Degerli ustalarim bilgilarini bizimle paylastilar Allah razi olsun onlardan

A21MEDLi

Admin
Aleyküm selam,konu açtığınız gün bakmıştım,3 basamaklı merdiven demişsiniz ama merdiveni göremedik.bu mıntıkada başka işaret mutlaka vardır güzel bi alana benziyor.
Fakat bu resimlerde işaret diye bi emare göremedik veya çektiğiniz resimler yetersizdi ondanda olabilir,
insan yüzü dediğiniz resmi 3-4 açıdan çekebilseydiniz daha iyi olurdu.
ustalarımız dikkat çeken yerleri işaretlemişler benim ekleyebileceğim bi mevzu kalmamış.

Burak5553

Kullanıcı
Aleyküm selam,konu açtığınız gün bakmıştım,3 basamaklı merdiven demişsiniz ama merdiveni göremedik.bu mıntıkada başka işaret mutlaka vardır güzel bi alana benziyor.
Fakat bu resimlerde işaret diye bi emare göremedik veya çektiğiniz resimler yetersizdi ondanda olabilir,
insan yüzü dediğiniz resmi 3-4 açıdan çekebilseydiniz daha iyi olurdu.

ustalarımız dikkat çeken yerleri işaretlemişler benim ekleyebileceğim bi mevzu kalmamış.

Burak5553

Kullanıcı
ilginiz icin Allah razi olsun usta merdivenin seklini cizdim resim uzerinde insan yuzu dedigim iki tane yanyana duruyor ayrica sadece yandan bakinca yuzler belli ediyor baska cepheden bakinca hic birseye benzemiyor onlarida resim uzerinde gosterdim ustam selametle