Üç Harfli Olabilirmi.?bu. | Sayfa 5 | Define işaretleri ve anlamları

Üç Harfli Olabilirmi.?bu.

uv7

Kullanıcı
Aslında fotoğraflanabilir bu varlıklar. Alenen defalarca gördüm onları bazen saydam bazen siyah. Sevgili defineci kardeşlerim bu işler ile uğraşacaksanız bir Allah dostuna demir atın derim. Yoksa size demir atarlar bizden söylemesi.Birbirini öldüreni de bilirim bıçaklayanıda ne zaman yük meydana çıkar. o zaman vesvese vermeye başlarlar. En azından bir kaç arkadaş birleşip. bir suya 1001 ihlas okuyarak kazı alanını su ile çevreleyin. Bazen görülmesede tılsımlı olabiliyor. Kafir mezarı %90 tılsımlı olur.

Başıma gelen küçük bir olay nakledeyim:

Dedelerinin gömdüğünü söyledikleri bir emanetin yerini tespit ettik. 3 harflı yaşlı bir dede o bölgede idi. ne zaman ki olası bölgede hareket edip üzerine geldik. O iki şahsın bakışları birden değişti. Baktım ki bizim dede faliyette. vesvese veriyor. birbirlerine bakıp sonra bana döndüler. O an uyanıklık ettim dedim beni eve bırakın size kolay geldisin bir şey istemiyorum lazım değil. Abdestin faidesi işte o iki kişide mümin adamlar idi ki bıraktılar beni. Sözün özü

Kimi inanır kimi inanmaz. Kurana inanıyorsan cin süresini oku. Kef süresini oku çok sıkışırsan ya-saffat de saffat süresi ilaçtır...

Bir 3 harflinin bir fısıltısını size fısıldayayım :" Mehdi Aleyhisselam zamanına kadar çok uğraşırsınız, ya sizden önce gelenler kırar siz alırsınız. ya da çok azınız alır."

TIKANDIBABA

Kullanıcı
Selamun Aleyküm öncelikle herkese hayırlısı ise bulması nasip olucak rızk nasip etmesini ALLAH dan dilerim..Konudaki fotoğrafa gelince % 60 profesyonel bir çalışma ürünü montaj..bizim bu hobimizde 3 harfliler olayı ise tamamen doğrudur ammaaaa öncelikle kazıya giden insanların ruh hali ve kalp doğruluğu ki bu doğa üstü varlıkların gayri müslim olanların bu işlere tenezzül ettiklerini de düşünürsek rızkı veren ALLAH sizin kalpde bir bozukluk yoksa onların sizi kullanmasına müsadesi olmaz sadecebelirli kurallara riayet edin Mevla nasip eder gerisi sizin azim.,vakit en baştada çalışma arkadaşlarınıza olan güven ile alakalı herkese hayırlı nasipler...

TEVFiK

Vip Üye
Selamun Aleyküm öncelikle herkese hayırlısı ise bulması nasip olucak rızk nasip etmesini ALLAH dan dilerim..Konudaki fotoğrafa gelince % 60 profesyonel bir çalışma ürünü montaj..bizim bu hobimizde 3 harfliler olayı ise tamamen doğrudur ammaaaa öncelikle kazıya giden insanların ruh hali ve kalp doğruluğu ki bu doğa üstü varlıkların gayri müslim olanların bu işlere tenezzül ettiklerini de düşünürsek rızkı veren ALLAH sizin kalpde bir bozukluk yoksa onların sizi kullanmasına müsadesi olmaz sadecebelirli kurallara riayet edin Mevla nasip eder gerisi sizin azim.,vakit en baştada çalışma arkadaşlarınıza olan güven ile alakalı herkese hayırlı nasipler...
Ve Aleykumselam evet çok doğru söylediniz yanımızdakinlerin ne kadar doğru olduğunu bilemediğimiz için güvenir oluyoruz ( ne yazkki ) bazı zaman içinde ise güvenmek mecburiyetinde kalıyoruz ve sonradanda sizi,,bizi ezmeye kalkarlar.bu güzel Dua'nız İçinde Allah razı olsun derim Saygılar.

ferhat82

Kullanıcı
arkadaşlar bir yer var şelale eskiden annem orada cinler altınları taşın üstüne serer oynarlardı biz gittigimizde kaybolurdu diyodu şimdi ben yerini tespit ettim burada ne yapmam lazım

MAVRAN

Super Moderatör
Sende seyret bakalım gorebilecekmisin, birde sor annene onları gördüğünde kaç yaşında idi olmadı o yaşta bir çocuk yanına al bakalım görecekmi. Eskiden bizde de aynısı anladilirdi bakırlar gözükürdü yanlarına varınca birşey yok, şimdi bak bak birşey yok. Hayırlısı inşallah.

msn560

Kullanıcı
Google playde bi uygulama var onunla yapılmış bu fotoğraf
ef4a6e29488c77bd8349c1a81c2ca87c.jpg
3dded7b9915c380e77931fff8bdd8c4c.jpg

General Mobile 4G Dual cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

gökdoğan

Kullanıcı
gerçek fotoğraf değil bu...muhtemel bir yerden alıntı...

ayalcin

Kullanıcı
Bu olay uşakta mı yaşanmış. Bu fotoyu biri gösterdi bana kepçeci hastanede falan dedi. Tabi böyle şeyler insanın başına gelmeyince inanmıyor ama

ayalcin

Kullanıcı
Geçenlerde en samimi olduğum arkadaşın başına gelmiş aramaya gidiyorlar dedektör değerli sinyali veriyor orası işaretlenip tekrar arama yapıyorlar tekrar aynı noktayı tespit ediyorlar kazma kürek alıp geliyorlar arabadan inip o alana giderken ufak bir kedi gelmiş makinayı tutan arkadaşın bacağını dolanmış ve dedi ki yavru kedi seni ne kadar itebilir alenen ileriye irkilmiş ve kedinin sesini ensemde hissettim dedi köy kedisidir diye devam etmişler sonra eşek sesi ardından çok sayıda baykuş sesi duyunca geri kaçmışlar