Üç Merdiven Ve Çevresi

disikedi

Crazy Cat Lady
Kullanıcı
saygı değer ustalarımdan yorumlar rica ediyorum.acemi bir öğrenci olarak fikirlerinize ihtiyacım var.ismim melek.herkese başarılar diler teşekkür ederim.

ersan

Admin
melek hanim aramiza hosgedin deyelim bastan burdaki 3 leme basamak isaretyi kilse isareti sayilir buirda isin cok zordur burda kilse ne tarafta kaliyor tam bir anadirsan az da olsa yardimci olmaya calisiriz ustalarimiz burdaki ortadaki basamak isaretini ta yakinn resimlerin var mi burdan gurdum gibi burda bu basamaklar tam bir kapali mashzeni simgeliyor .

KERİM40

k!R$EH!R
Kullanıcı
Hoş geldiniz son resimde sağ alt köşede kurbağa ve sırtında x var ustam resim yanilgisi deil ise ve o taş sabit ise birbuçuk iki m önündeki kaya yahut toprak zeminde çalışma yapınız hediyesi olur saygilar

KERİM40

k!R$EH!R
Kullanıcı
İlk resimde enyakin ucgen tas iki oyma oymalar kucuk olduundan mezar der ama degerli olacagini sanmiyorum istikameti sivri uc yonundedir giris sol taraftan o kayaligin saginda yine ziplayacak gibi duran kurbagaya benziyor sag yaninda x var buyulu mezar der ve onunda hediyesi 2 m onundedir hediye var ise ciplak elle dokunmayin

KERİM40

k!R$EH!R
Kullanıcı
Merdivene gelince alaniniz ayin alani merdiven giris yolu birkac tane mezar mevcut

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Vip Üye
melek hanım,sitelerde görmeye hasret kaldığımız,örnek alınması gereken bir bir başlık.
nezaket dolu sözleri demekki zarif bir hanımdan görmemiz gerekiyormuş. kalbi teşekkür etmek istiyorum.
konunuza gelince,
bölgenin mezarlık bölgesi ve biraz eski tarihlere uzandığıdır. bir çoğu oda mezar tipi . yalnız arazi yapısı çok çetin ve girişlerinin net bulgularla yeterli anlaşılması ,bu görüntülerden çok z<or.
bilhassa yerinde boşluk sistemiyle kolaylıkla tespiti mümkün. ama başarabilseniz bile işçiliği çok ağır olacaktır. ben içlerinden önemli gördüğüm bir tanesini çiziyorum.

ok istikametlerinin önü ve yakın ,resimden göremediğimiz bölümünden başlar. o kısım az kot olarak düşük olacağını tahmin ediyorum.
çizimim,tavsiye amaçlı olmayıp küçük bir katkı amaçlıdır. daha masum bulgular tespit etmeniz temennisiyle... sağlıcakla afiyetle kalınız. ALLAH a emanet olunuz.