Üç Nokta Ve Oyuk | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları

Üç Nokta Ve Oyuk

Dayı

Kullanıcı

konunu hatırladım. giriş önden. altındaki mahzen bulgusu.oymayı mahzen olarak verdiği gibi, ikinci olarak,

başka bir mahzeni verme ihtimalide var.iki arayı ölç ve sağ çapraz istikametini kontrol et. varsa gözüne çarpar. bir cm. bir adım ve bir metre olarak hesapla.versa bir tümsekli setli benzeri bir yer olur.

üçü ,dik meyilli bir yerin nisbeten düzleme yaptığı yerin hemen meyilinde ara.sol kısmda. bunu çizdiğim şekilde bir arazi yapısına aynen benzeteceğin yerde.arazinin biraz soluda yine sola meyilli bakar. kayaya iyi baktığın zaman ,kayadaki işaretin olduğu kısmın altttan dikliği üste düzelmesi ve yine sol açığın sola meyilli oluşu,aynen arazideki olduğu yerin krokisi gibidir. üçe dalgalıdır. alttan dik üst nisbeten hafif meyilli düzleşir,sola az yürüdüğünde sola meyillidir.
yapılması gereken verilen yerlerin boşluk sistemiyle tespitidir. yoksa yanılma kaçınılmazdır. tespitten sonrasıda ruhsatını almaktır. sağlıcakla.
Bende seni unutmadım ikizlice ustam verdiyin bilgiler cok işime yaradı allah razı olsun senden ve ersan ustadan şimdi ustam burayı kazmak birazdaha bilgi ve teçrube istiyor boşuna kürek sallamak istemiyorum artı izin ve ruhsat harcıyacagım para boşa gitmesin istiyorum mahsenin girişini ve bittiyi noktayı resimden görebiliyorum demiştiniz yaz siz dediniz yada ersan usta dedi resimlerde cizerek bunları anlatsanız benim boşluk testi yaptırmam daha kolay olur üç nokta var o hristiyan mezarınımı temsil eder D işareti mahsrnin oldugunu mu söyler oyuklar neyi işaret ediyor yönlerimi bi burda tılsım buyu cin falan oldugunu düşünüyormusunu herşey için tşk

komana

Ali Doğan Usta
Kullanıcı
Ustadım bukayanın sol tarafında bı kaya var bundan biraz küçük 60 70 merte arası birde bu kayanın yüz metre aşsıda bu taştan biraz büyk bi taş var üçleme oluyor ama ben pek anlamadım kayadaki d. İşareti mahsen kapısın işaret ediyormuş yani orada biryerde mahsrn ola bilirmi birde ustadın sizin bi yazınızı okudum cinler periler basmış sizi yani deneyimlisiniz burda cin tılsım veya büyu varmıdır varsada ne yapmak lazım
Üçlemeyi İkizceli ustamızın tarifiyle aramanı öneririm, bu tabi çok karışık bir mevzuu üç taş üç çeşme kaynak üç mezar üç eski ağaç diye uzar gider. Öncelikle bunların tespiti ve resimlenmesi gerekiyor, daha sonra izlenecek metod hakkında bilgi verecek ustalar elhamdûlillah var. Burda kesin olan bir şey varsa oda mahzenin olduğudur, onu tespit etmek ise boşluk uygulamasından geçer.
Cin peri mevzusuna gelince, bazılarına komik gelsede benim bizatihi yaşadığım olaylar var ama Allah ın (cc) izniyle sağlam bir irade ve iman sahibi müminlere hiç bir etkisi ve zararı olmaz. Hayatına İslam dairesi içerisinde nizam vermeyen itikadı zayıf ve özellikle evhamlı kişiler üzerinde etkisi fazla olur. Bunlar sonuçta ses ve görüntüden ibaret aslında yaptırım gücü ve fiziki temaslardan beri bir takım uydurmalardır. Zaten Kuran da Hz. MUSA YA karşı mücadele veren Mısırlı büyücüleri yaptığı sihirlere Cenabı Mevla aynen bu UYDURMA tabirini kullanıyor.
Tabi Ehlisünnet itikadı gereği herişde olduğu gibi bu konuylada ilgili alınması gereken tedbirler var. Forumda ilgili linkte yapılması gerekenler ayrıntılı bir şekilde yazılmıştır.
Allah (cc) de gerisini bırak.

Dayı

Kullanıcı
Üçlemeyi İkizceli ustamızın tarifiyle aramanı öneririm, bu tabi çok karışık bir mevzuu üç taş üç çeşme kaynak üç mezar üç eski ağaç diye uzar gider. Öncelikle bunların tespiti ve resimlenmesi gerekiyor, daha sonra izlenecek metod hakkında bilgi verecek ustalar elhamdûlillah var. Burda kesin olan bir şey varsa oda mahzenin olduğudur, onu tespit etmek ise boşluk uygulamasından geçer.
Cin peri mevzusuna gelince, bazılarına komik gelsede benim bizatihi yaşadığım olaylar var ama Allah ın (cc) izniyle sağlam bir irade ve iman sahibi müminlere hiç bir etkisi ve zararı olmaz. Hayatına İslam dairesi içerisinde nizam vermeyen itikadı zayıf ve özellikle evhamlı kişiler üzerinde etkisi fazla olur. Bunlar sonuçta ses ve görüntüden ibaret aslında yaptırım gücü ve fiziki temaslardan beri bir takım uydurmalardır. Zaten Kuran da Hz. MUSA YA karşı mücadele veren Mısırlı büyücüleri yaptığı sihirlere Cenabı Mevla aynen bu UYDURMA tabirini kullanıyor.
Tabi Ehlisünnet itikadı gereği herişde olduğu gibi bu konuylada ilgili alınması gereken tedbirler var. Forumda ilgili linkte yapılması gerekenler ayrıntılı bir şekilde yazılmıştır.
Allah (cc) de gerisini bırak.
Ahlah razı olsun verdiyin bilgiler için ustadım

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Kullanıcı
boşluk tespiti yapan biri için bir kaç metre mesafenin önemi yokki. evet ben tarif etmiş hatta odanın yerini bile tarif etmiştim.
kardeşim giriş öndeki ocağın hizasından. bizim tarif ettiğimiz bir boşluk sistemiyle ancak anlayabilirsin. bunlar son dönem bulguları aslada şaşmaz.
soldaki üç oyman biraz mesafeli.sol kısımda tarif ettiğim arazi yapısını bulacaksın. çalışmanıda mutlaka yasalar çerçevesinde yapman dileğimdir. işçilik zaten uzun zaman ve hayli emek ister. tam tespit yapmadanda teşebbüs etmemeni tavsiye ederim.
sağlıcakla.

ÇALKAYA 28

Document/Belge/Usta
Kullanıcı
buranın yakın muhitinde 40 metre kadar alanda yerde düz bölgede fazla olmayan sofra kadar düz bir taş varsa altına bak

komana

Ali Doğan Usta
Kullanıcı
Ustam bu kayanın 50mt aşagısı duzluk 100 mtr alagıda buyuk bikaya var
Büyüklüğü ne kadar örnekleme yaparsan daha verimli olur.Aslinda en güzeli etrafıyla birlikte incelemen ve sıradışı bir şeyler varsa bunları resimleriyle birlikte paylaşmandır. Ancak böyle bir kanı ya varabiliriz. Yoksa farazi konuşmalardan öteye gitmez. Kolay gelsin.

Dayı

Kullanıcı
boşluk tespiti yapan biri için bir kaç metre mesafenin önemi yokki. evet ben tarif etmiş hatta odanın yerini bile tarif etmiştim.
kardeşim giriş öndeki ocağın hizasından. bizim tarif ettiğimiz bir boşluk sistemiyle ancak anlayabilirsin. bunlar son dönem bulguları aslada şaşmaz.
soldaki üç oyman biraz mesafeli.sol kısımda tarif ettiğim arazi yapısını bulacaksın. çalışmanıda mutlaka yasalar çerçevesinde yapman dileğimdir. işçilik zaten uzun zaman ve hayli emek ister. tam tespit yapmadanda teşebbüs etmemeni tavsiye ederim.
sağlıcakla.
Boşluk veya mahsen bu kayanın oldugu yerde yeyilmi kayadaki arazı yapısı başka biryerde de bi mezar oldugunumu göstetiyor ustadım bide o kaya sanki sıva gibi kırılıp dökülmüş o senin arazi yapısı dediyin yet oyukların oldugu yer temiz ama us taraflar sanki zamanla o şekli almış gibi geliyor o arazi yapısı dediyin yer her şey için ALlah razı olsun

ersan

Vip Üye
ustam butasin ustune bir pin bakalim cubuklarlan asadfa bu tasin bosluk alabilecen mi tas traslanmis saten suna ve murcu yapilmis bu tasa uzaklarda arama mezari bu tas kapak gibi kulanilmis olabilir.buyle murc olan taslarda 5 mt reyi gecmez mezarlari.

Dayı

Kullanıcı
ustam butasin ustune bir pin bakalim cubuklarlan asadfa bu tasin bosluk alabilecen mi tas traslanmis saten suna ve murcu yapilmis bu tasa uzaklarda arama mezari bu tas kapak gibi kulanilmis olabilir.buyle murc olan taslarda 5 mt reyi gecmez mezarlari.
Ersan ustan burda deyerli bişey varmıdır oraşmaya deyermi sizce

Üst Alt