Üç Oyma | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları

Üç Oyma

cesur58

Kullanıcı
ve bu çizdiğimok yönü nereye bakıyor güzeyemi misal.. bu taşdaki işretler alan işaretii... çok uzakda değil hedef nokdanız...bu tepeyle karşı yakayı kesen kuru dere.yada yol diyin siz karşıya geçince..sağ trafda tatlı ranpa var..üstü düzlük yere.. bu istkametden gitiğniz zaman sadece sağından çıklacak bri yer olmalı.. düzlğe ulaşdığnız nokda varış nokdanıza yakındır ....karşınzda belirecek...
wolf_52 ustam çizdiğiniz ok yönü burası batı ve alta oymalara 70mt aşagıda çeşmenin aktığı dere var eski yolda ağaçlıgın ordan geçiyor oymaların derinlikleri 24cm agız genişligi büyük olan 30cm den fazla net hatırlamıyorum diğerleride 25cm 20cm gibi birşeydi .bu arada ilginiz için teşekkürederim

wolf_52

Kullanıcı
uzak resmi olduğu güzel olmuş... tarfime uyudu sanrım... 2 ci adım ise bu işretlediğim yerde işret armalısın... muhtemlen o işretini bulacaksın daha ufağını.... değerli olanı burda... kuyudan girişli olda.... bu kuyu kapalı olacak... işreti bul sen tarif etdiğim bölgede muhakak var... net fotrafla yakın uzak bakdığı nokda ki bizde girişi verbilelim.... saygılar...

cesur58

Kullanıcı
slm wolf_52 ustam nasılsınız . daire içine aldıgınız alanda veya o civarlarda bulacagım işaret yuvarlak simit şeklinde bir işaretmi olacak doğrumu anladım

wolf_52

Kullanıcı
slm wolf_52 ustam nasılsınız . daire içine aldıgınız alanda veya o civarlarda bulacagım işaret yuvarlak simit şeklinde bir işaretmi olacak doğrumu anladım
3 gen olur 3 nokda üçgen olur O harfi olur... ordaki ana kaylara bakcaksın .. oyma olur derin geniç ağızlı... am burdaki kadar büyük olmaz... tarif etdiğim muhakak.bir iz var sen işreti bul fotorafla bol bol..girşi ben ve ustalarım yardımcı oluruz el birliğle...

Aliorhan

Kullanıcı
yakınında zemin altı mezarlar mevcut yön verilmiş zaten cihaz yardımı alman daha ii olur sanırım..

Üst Alt