Üç Ufak Oyma | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları

Üç Ufak Oyma

ASİAVCI

Kullanıcı
art niyetle atılmış sınama amaçlı kesinlikle deyildi konular sadece gözlemleme ve tahmin edilebilirliği sağlamaktı cok katılım olmasada her arkadasımın gönlüne sağlık

babahalit

Usta
Kullanıcı
sızlerı,,hep,pohpoplayacak,ustami,,bekliyorsunuz,yazılarda,malesef,ben,sıtedekı,grup,ustalarindan,,degilım,,,klavyecı,ustasıdai,degilım,,sıtedekı,olaylardan,,grublasmadan,haberım,var,,,yazilarımın,yuzdesı,bılgı,ve,tecrubeye,dayanıyor,,,oselden,42,usta,ve,uye,tanısmak,yardım,ıstıyor,1,hafta,ıcınde,,demekkı,dogru,ızdeyım,,,ası,avcı,,kunpaz,,kurarakgozden,dusurme,pesınde,fotaraflar,-oncesı,vebenım,,yurumumdan,sonrasını,yayınlayaraki,bızı,afaroz,,etme,derdıne,dusmus,,,amma,onceki,,yorumlarımma,begendıgını,belırtıgını,hatırlatırım,,,,ben,yorumumdatasın,arkasında,mahsen,,3mezardedım,pek,yanılmadıgımı,sanıyorumeger,fotamontas,degılse,,genede,soyluyorum,,,isaret,oıculerını,sıstemlerını,bılmeden,tam,usta,olunmaz,olunursa,klavyecı,ustaları,olur,,,pohpoplamacı,olur,sızın,yaptıgınız,gıbı,,,benceyanlıs,yapıyorsunuz,,,,handese,,liın,varra,,ucleme,sıstemlerı,dedım,kımse,anlamadı,,,bozkurt,karaner,calkaya,,,vs,ustalar,ozelden,yazısarak,,sıstem,hakkında,bılgı,ıstedıler,,demekki,dogru,yoldayım,amma,sıvrı,,dogru,,yazilar,,,yazarak,,bırilerını,,hoplatmısım,,demek,,,bundan,sonradaı,,bıldıgım,,kadar,yazıcam,,ben,,sızın,,bıldıgınız,,,,,bırbırlerini,pohpoplayan,,,usta,olmayacagım,,,tenkıtler,,gercege,goturur,,,hataları,azaltır,,,,sızde,dıkkatiedersınız,..sıte3,5eskı,demırbas,ustaya,kalmamali,,yorumlar,,,tenkıtlere,acık,olmalı,,,farkli,,yorumlar,,olmalikı,,,hedefe,gıdılmelı,..sıra,banamı,geldı,sıteden,atılma,,artık,,,bırılerı,,kına,yakar,,,,ellerıne,,,,ne,dıyeyım,,bu,,sıteye,,heyecan,bılgı,,kattıgıma,ınanıyordum,,,degısık,,yorumlarla,,,....kısmet,kalin,saglikca,hepınız,

ÇALKAYA 28

Document/Belge/Usta
Kullanıcı
Resmi facebookta görmüştüm o yüzden yazmayı uygun bulamadım ikizceli ustam masa başındaki kişiler bellidir kimin için dendiğini özelden derim siz alınmayın

ASİAVCI

Kullanıcı
sızlerı,,hep,pohpoplayacak,ustami,,bekliyorsunuz,yazılarda,malesef,ben,sıtedekı,grup,ustalarindan,,degilım,,,klavyecı,ustasıdai,degilım,,sıtedekı,olaylardan,,grublasmadan,haberım,var,,,yazilarımın,yuzdesı,bılgı,ve,tecrubeye,dayanıyor,,,oselden,42,usta,ve,uye,tanısmak,yardım,ıstıyor,1,hafta,ıcınde,,demekkı,dogru,ızdeyım,,,ası,avcı,,kunpaz,,kurarakgozden,dusurme,pesınde,fotaraflar,-oncesı,vebenım,,yurumumdan,sonrasını,yayınlayaraki,bızı,afaroz,,etme,derdıne,dusmus,,,amma,onceki,,yorumlarımma,begendıgını,belırtıgını,hatırlatırım,,,,ben,yorumumdatasın,arkasında,mahsen,,3mezardedım,pek,yanılmadıgımı,sanıyorumeger,fotamontas,degılse,,genede,soyluyorum,,,isaret,oıculerını,sıstemlerını,bılmeden,tam,usta,olunmaz,olunursa,klavyecı,ustaları,olur,,,pohpoplamacı,olur,sızın,yaptıgınız,gıbı,,,benceyanlıs,yapıyorsunuz,,,,handese,,liın,varra,,ucleme,sıstemlerı,dedım,kımse,anlamadı,,,bozkurt,karaner,calkaya,,,vs,ustalar,ozelden,yazısarak,,sıstem,hakkında,bılgı,ıstedıler,,demekki,dogru,yoldayım,amma,sıvrı,,dogru,,yazilar,,,yazarak,,bırilerını,,hoplatmısım,,demek,,,bundan,sonradaı,,bıldıgım,,kadar,yazıcam,,ben,,sızın,,bıldıgınız,,,,,bırbırlerini,pohpoplayan,,,usta,olmayacagım,,,tenkıtler,,gercege,goturur,,,hataları,azaltır,,,,sızde,dıkkatiedersınız,..sıte3,5eskı,demırbas,ustaya,kalmamali,,yorumlar,,,tenkıtlere,acık,olmalı,,,farkli,,yorumlar,,olmalikı,,,hedefe,gıdılmelı,..sıra,banamı,geldı,sıteden,atılma,,artık,,,bırılerı,,kına,yakar,,,,ellerıne,,,,ne,dıyeyım,,bu,,sıteye,,heyecan,bılgı,,kattıgıma,ınanıyordum,,,degısık,,yorumlarla,,,....kısmet,kalin,saglikca,hepınız,
USDAT BENİ TANISAYDINIZ HAKKINIZDAKİ DÜŞÜNCEMİ BİLSEYDİNİZ BU YAZIYI YAZMAZDINIZ ÜZÜLDÜM

wolf_52

Kullanıcı
usta bu şekilde yazmanıza ve anlamsız siteminiz,haliyle üzüldüm, ben 1 senye yaklın,bu sitedeyim, lakin burda gurplaşma adına ben hiç bir şey görmedim haklıya haklı haksıza haksız, kimse yanlış anlmasın lakin adil kendini bilen insanlar var yönetimde, burda küçük düşrme gibi birnin ayğını kaydırma gibi,adil olmayan bir düzenin içine girmyecek kadar onurlu insanlar,heleki ikizceli ustam,karıncayı incitmeycek kadar nayif bir büyğümzdür, sizde değerli bri ustasanız yorumlarınzı sevrek beynerek okuyorum, ve devamını bekliyorum sayın babahalit ustam,herkez fikrini görüşünü rahtca söyleye bilmeli, sen yanlış bilyorsun ben çok bilyorum,gibii anlamsız bir yarış içinde olmamalı kimse, yorum yapılır, konu sahbi beyendiğndiği ve arzisine uyan tarifi formülü alır dener, bu işi siteye ve sahıslara kırmadan dökmeden saygı sevgi çerçevesinde harmanlanıp kotarılması gerkdiğne inanıyorum saygılarım la....

aydin-28

Kullanıcı
iki resmin ayrıntılarına ve çevresindeki bitki örtülerine baktıgınızda resimlerin ne oldugunu anlarsınız.saygılar.

erzurumludefineci

Kullanıcı
Yasaklı
iki resmin ayrıntılarına ve çevresindeki bitki örtülerine baktıgınızda resimlerin ne oldugunu anlarsınız.saygılar.
sayın hocam zaten Asiavcı usta açılmış yeri fotoshopla kapatıp yorum istiyor sonra açılmış halini atıp üyelerin kendi kendilerinin hatalarını veya doğrularını görmelerini sağlıyor.

Üst Alt