Üçgen Işareti Bekliyorum Balik Resmi | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları

Üçgen Işareti Bekliyorum Balik Resmi

Efsanem51

Kullanıcı
değirmen taşı var üçgen olan taş orada bir yerin kapağı odanın kapağı gibiiyibir resimleme şart illa dere de değirmen olacak diye bir kaide yok hayvanların döndürdüğü değirmen deolabilir yeldeğirmenide olabilir ama çevrede bir yaşam olmuş variyetide olabilir...
Burası Eskiden Ermenilerin Yaşadığı bir yer buraya yakın bir köy var kilise felan var benim dikkatimi çeken burada ben geçen sene bu köye ermenistandan gelen bir gurup insan köyü gezmeye götürdüm ben servis söforuyum tam bu noktaya geldigimizde yaşı 80 küsür olan yaşlı boynunda haç sakal upuzun papazmi ne burada beni durdurdu aşağı indi ekinde bir haritayla iki yer ve üçgenin karşısında ki taşı balık resminin bulunduğu kısmı birde Mihraba benzer bir kayayı haritadan bakarak gösterdi isterseniz o resimleride gönderebilirim

Efsanem51

Kullanıcı

Efsanem51

Kullanıcı
Buraya takın bir yerde de deve şeklinde taş bir uzman arkadasa gösterdik resmi doğal dedi ama bilmiyorum siz ne dersiniz

esrarengiz2828

Kullanıcı
Baligin kafasi belliki yon veriyorki kirmislar oteki oymalar baligin kafa tarafinami geliyor yada ucgen cektigin yer

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

cantar

Kullanıcı
balık hırıstiyanlıkta bir simge olarakta kullanılır hırıstiyanlıkta mezar işareti olarak kullanılır.
birde işaretlerde temel alınacak olan noktalardan biriside bir sembolün işaretin olmaması gereken yerde olmasıdır dikkat çekmek açısından önemlidir.
images

images

Efsanem51

Kullanıcı
Bu üçgeni kirsak birsey çıkmaz mi sanki horasanla tutturulmus gibi ya

esrarengiz2828

Kullanıcı
yada balığın baktığı yönde kayalıkta balığın yumurtaları gibi oymalar olabilir benim nacizane fikrim ustam

komana

Ali Doğan Usta
Kullanıcı
Bir gün geçti cevap yok.
Beklediğim cevabı alırsam adım adım hedefe gideriz.
Ermeni yiyeceğine sen ye güzel insan

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt