üçgen işareti | Define işaretleri ve anlamları

üçgen işareti

kingoctapus

Kullanıcı
herkese selamlar ustalar neden tek resim diye soracaksınız ben şimdiden söyleyeyim işareti ve etrafını detaylı çekin dedim onlarda iyi anlamışlar sğlsunlar bunu gönderdiler devamıda gelecek inşALLAHH şimdilik buu yorumlarınızı eksik etmeyiniz...

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Vip Üye
Cevap: üçgen işareti

muhterem kardeşim,iyiki tenbihlemişsin. normal çapın üzerinde olanlar mutlak mahzenleri verir. işçiliğide ağırdır. bu tek resme yorum beklemekten,detaylı çekime doğru teşhis için biraz emek vermeni tavsiye ediyorum.
sağlıcakla .

kingoctapus

Kullanıcı
Cevap: üçgen işareti ve haç

ustalarım dikkatlice inceledim buradaki bana haç gib
i geldi sizce doğrumudur

HARBİCİ

SERKAN
Kullanıcı

kardeşim bak işaretin başına gidip hac işaretini gördünse ne ala, yok görmedinse resişme bakıp haç var diyorsan bence hiçde emin olma. resim aldatır. hele seninki gibi tek resim ve de net değilse sakın haç var hiisine kapılma derim. gözünle gör sonra haç var demeni tavsiye ederim.

üçgen gerçekten üçgen ise iç açılara odaklan. kenar uzunluklarına odaklan. murç izi varsa üçgene yakın o yöne odaklan. sen zaten bunları biliyorsun. hayırlısı olsun hakkında.

sonsuzhayat41

Kullanıcı

ikizceli ustam normal çapın üzerinde olanlar demissin ne demek istemıssın pek anlamadım biraz acıklarmısınız

kingoctapus

Kullanıcı

herkese selamlar ustalar neden tek resim diye soracaksınız ben şimdiden söyleyeyim işareti ve etrafını detaylı çekin dedim onlarda iyi anlamışlar sğlsunlar bunu gönderdiler devamıda gelecek inşALLAHH şimdilik buu yorumlarınızı eksik etmeyiniz...

ikizceli ustam buda aynı kayada yosunları temizleyince ortaya çıkmış

kingoctapus

Kullanıcı

ustalarım yokmu bir yorumm bu işarete

HARBİCİ

SERKAN
Kullanıcı

devamı gelmedi kralım. farkındasın ki çok net seçilemiyorlar. daha net daha detaylı resimler olursa, herkes bir keramet varmı yokmu emin konuşur.

kingoctapus

Kullanıcı

devamı gelmedi kralım. farkındasın ki çok net seçilemiyorlar. daha net daha detaylı resimler olursa, herkes bir keramet varmı yokmu emin konuşur.

eyyvALLAH ustamm benimm okadar söylüyorum resimleri geniş açı çekin diyee yerin çok dar olduğunu ormanlık olduğunu söylüyorlar tek çaree ben gideceğim herhaldee