Üçgen Işareti | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları

Üçgen Işareti

ASİAVCI

Kullanıcı

ihtiyar45

Vip Üye
Asiavcı yerin çok güzel ama işide o kadar zor,kazılan yön doğru fakat çok dar açmışsınız genişletip biraz daha dibe çalışaçaksınız,kayanın arka tarafından size geçit vereçek,geçit büyük kaya parçaları ile bağlantılı şekilde kapatılmış,buradan kuyu şeklindeki geçidi bulaçaksınız,ana giriş kuyu şeklinde,daha sonra kayalığın altındaki yere galeri girişini vereçek,galeride kesinlikle tuzak var.Saygılarımla.

Aliorhan

Kullanıcı
üçgen kayalığın üstü demiş siz önüne çalışmışsınız kayanın üstüne çıkın derim..

yoksul

Kullanıcı
kim ne görür ne söyler bilmem ama bence açılan yerin sol tarafı ğiriş olmalı herhalde ---bu böyleyse eşkenar üçgenlerde dar olan yeri saklama yerinin yününü veriyormuş -Buradaki üçgen sağa yatırılmış yani giriş kapısının yönünü vermiş.Bir yaşanmış olayımı anlatayım bir arzide ağaç fidanı ararken yük olmasın diye malzemelerimizi bir çalılığa bırktık aradan iki aya yakın bir zaman geçti oraya tekrar gitdiğimde herşeyi bulup aldık ama bizim murç sanırım yosunların altına gitmiş bulamadık-Başka bir örnek vereyim bir kitap büyüklüğündeki şeyi 30cm derine gömdüm 6 sene sonra merak edip kazdım bulamadım -Şimi diyeceksiniz bu adam çok saf belkide salak galiba falan,ama kendi aklına güvenen bir yere birşeyler gömsün yıllar sonra arasın bakalım öyle şip diye bulabilecekmi..Sonuç olarak saklananın işaretlerini öyle bir yaparlar ki ta ki bulduruncaya kadar ayrıntısıyla yaparlar yani belki bir hesap kitap yaparlar ama öyle gizemli falan olmaz olamaz.. Diyorum

Üst Alt