Üçgen Mi ? | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları

Üçgen Mi ?

KERİM40

k!R$EH!R
Kullanıcı
ALLAH razı olsun ikizceli ustam eğer bugüne gelmişsem boşluk konusunda ( dolgu boşluk ise ,mahzen , oda ise girişine kadar derinligine kadar icerideki metale kadar alabiliyorsam ) ,bu konuda da kendime güveniyorsam buda cok değer verdigim Aliömer ustama ve siz saygı değer ustama borçluyum. bilgi ve birikimlerinizi sıkılmadan usanmadan bize anlattınız ALLAH razı olsun iyi ki varsınız ustalarım.
Ustalarim sizler varsiniz ya site sizinle guzel ALLAH SİZDEN RAHZİ OLSUN hernekadar ikizceli ustama soru bombardimani yapmasamda aliomer ustam ve delice ustam sagolun butun bilgi birikiminiz ile bana destek olup su calismayan cubuklari sayenizde calistirip birseyler yapabiliyorum ya sizlere ne diyecegimi bilemiyorum ALLAH razi olsun hersey gonlunuzce olsun

DeLiCebey

Vip Üye
Ustalarim sizler varsiniz ya site sizinle guzel ALLAH SİZDEN RAHZİ OLSUN hernekadar ikizceli ustama soru bombardimani yapmasamda aliomer ustam ve delice ustam sagolun butun bilgi birikiminiz ile bana destek olup su calismayan cubuklari sayenizde calistirip birseyler yapabiliyorum ya sizlere ne diyecegimi bilemiyorum ALLAH razi olsun hersey gonlunuzce olsun
ALLAH senden de razı olsun suikast kardeşim.

Üst Alt