üçgen ve içinde oyma ne anlama geliyor

abbas

Kullanıcı
silah?:(

cantar

Vip Üye
Cevap: üçgen ve içinde oyma ne anlama geliyor

o kayaları arkadaki yığma önemli kayalardan bir tanesinin içerisinin yumurta içindeki hayatı saklar gibi olduğunu durduğunu söylesem ama belki değildir de desem bakmakta incelemekte yarar var desem

TILSIMX1

Kullanıcı

Karşıdaki tepe neyin nesi.

abbas

Kullanıcı

o tepede bi tane kare oyma var

HARBİCİ

SERKAN
Kullanıcı

şu sitede işaret yorumlayan arkadaşlarım için bazen üzülüyorum.

kendimizi bir ip yumağını açmaya çalışan kediye benzetiyorum. başını bul çekiştir de çekiştir. arkası sonu ne zaman gelir belli değil. eee çek çek bi yere kadar bi yerden sonrada hevesi kaçıyor insanın. anlatsana kardeşim baştan herşeyi. niye taksit taksit. gül gibi yer bulmuşun. kolay çözmek varken neden taksitle iş yapıyoruz.

HARBİCİ

SERKAN
Kullanıcı

koy işaretin ve civarının resimlerini,, çiz krokini,, yönleri söyle,, bölgeden bahset,, sonra yaslan arkana yorumları seyret. bak bakalım seni sonuca götürüyormu götürmüyormu?

bydark

Kullanıcı

Haydi abbas vakit tamam,aksam diyordun iste oldu aksam :) ucgenin karsısında ucgen tepe :) tepede her adım basında bir çömlek kırıntısı topla benim icin koleksiyonuma koyacagım :) tepenin dört bir yanından bi resimde cek, aslında tepeye 100 200 metre yakınlarda gözetleme taşı olacak girişi gösteren ama bulabilirmisin bilemiyorum,nasıl bi şey diye sordugunu hissediyorum su anda :) oturabilecegin bir taş olacak baktıgın yerde kayada cekic izleriyle oyulmus kanal gibi tepenin tek noktasını görebilecegin bir kısım olacak,bulamasanda onu sen tepeyi bi guzel cekte burdan tahmin etmeye calısalım...girişi bulursan işciligin kolay,ha birde bu tip yerlerde bol miktarda tuzak olur dikkat et,dönme taştan tutta zehirli oklara varana kadar,varda var,ben hiç acmadım böyle bi yer ama ustlarımızın anlattıgına göre kapı girişlerinde kapıyı acarken aman dikkat özellikle sürgülü kapılarda arkadas kurulu mekanizma olabilir mekanizma size carpmasada mekanizmadan cıkan ok zehirli gaz dolu torbayı delerek bir anda ortama zehirli gaz yayılır ve oracıkta kalırsınız,ikinci tuzak dönme taş tunel içinde olabilir ayagınızı bastıgınızda asagıya inersiniz allah korusun,bunun icinde 3 metrelik kalın bir lata tahta atarak gidin tunel icinde,arkadaslar ihmal etmeyelim bunları göz onunde bulundurun gözunuzu seveyim hiç bir define sizin canınızdan daha kıymetli degildir. her seyden önce tedbir alalım,takdir Allah ın,

bydark

Kullanıcı

ha birde aklıma gelmisken bilgide cimrilik etmemek adına acılmamıssa tam tepesinde 2 tane mezar olacak fazla derin degil 2 metreye varmaz.