Üst üste kayalar | Define işaretleri ve anlamları

Üst üste kayalar

aegean

Kullanıcı
Fotoğrafı Aç
Fotoğrafı Aç

OKLiT

DENETİM SORUMLUSU
Super Moderatör
Selamün aleyküm
Öncelikle mekana hoş geldiniz
Arkadaşım fotoraflar açılmıyor
Konu hakkında birazda bilgi verseniz konu başlığı konu ile alakalı başlıklar yazsanız
Sonra cevrre fotoğraf dört bir yanından genis açılı fotolama yapsaniz ustalarımız çoğunlukla tek fotoğrafa yorum yapmiyor bilginize konuzu takip edin teşekkür ederim

aegean

Kullanıcı
Selamün aleyküm
Öncelikle mekana hoş geldiniz
Arkadaşım fotoraflar açılmıyor
Konu hakkında birazda bilgi verseniz konu başlığı konu ile alakalı başlıklar yazsanız
Sonra cevrre fotoğraf dört bir yanından genis açılı fotolama yapsaniz ustalarımız çoğunlukla tek fotoğrafa yorum yapmiyor bilginize konuzu takip edin teşekkür ederim
Fotoğrafı Aç
Fotoğrafı Aç

merhabalar bölgemde böyle iki adet değişik kaya var , doğal mı değil mi diye merak ettim ,öğrenmek amaçlı , yeni merak saldım da öğrenmek amaçlı , bu kayalar nasıl bir kaya

TRUVA

Admin
Resimlerin piksel boyutu küçük. Ekran görüntüsü almışsin.buyutunce bozuluyor orjinwl cekim olarak tekrar yukleyin .değişik yönlerden resim ekleyin .çevresini görelim.

aegean

Kullanıcı
Resimlerin piksel boyutu küçük. Ekran görüntüsü almışsin.buyutunce bozuluyor orjinwl cekim olarak tekrar yukleyin .değişik yönlerden resim ekleyin .çevresini görelim.
Orjinal kendim çektim ustam . Ekran görüntüsü değil, değişik yönlerden çekmemiştim sadece ön taraflarından birer tane çekmiştim , daha yeniyim burda yüklerken hata mı olduki neden net görünmüyor ki ne yapmam gerekiyor .

Üst Alt