Üstad'lar Yorum Alabilirmiyim | Define işaretleri ve anlamları

Üstad'lar Yorum Alabilirmiyim

Kirsehirli

Kullanıcı
ARKADAŞLAR MEVCUT RESİMLER BUNLAR KARADENİZ BÖLGESİNDE BİR ORMANLIK KÖY ALANI

11.resim 2.resimin üstten çekilmiş hali şuan kış şartları oldugu için bölgeye intikal sağlayamıyoruz kardan dolayı 15 güne kadar inşallah yeni hem çevre görüntüleri hemde oyuk ebat ve çapları geniş kapsamlı görüntüler sağlanacaktır yardımlarınız ve yorumlarınızı bekliyorum

Kirsehirli

Kullanıcı
Allah izin verirse kar kalksın geniş kapsam içerisine alicaz size şunu soyleyim tamamen tesadüfen gordum ve ilk defa bu işin içindeyim kime gostercem hadi gidelim mal var burda diyor

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Kullanıcı
k. denizin neresidir bilmiyorum ama,benim kendi arazilerimde,bir dere yatağında ,bunların çok daha fazlası var. bunlar son dönem bulguları.tespitlerimde, hiç birinde madene rastlamadım.
bu mezar ve odaları ,cennet ve cehenneme inananların zamanından. öbür alemde mala ihtiyaç duyanlardan değil. belki içlerinde mezar değilde malzeme veren biri varsa ,oda senin şansına.

Kirsehirli

Kullanıcı
k. denizin neresidir bilmiyorum ama,benim kendi arazilerimde,bir dere yatağında ,bunların çok daha fazlası var. bunlar son dönem bulguları.tespitlerimde, hiç birinde madene rastlamadım.
bu mezar ve odaları ,cennet ve cehenneme inananların zamanından. öbür alemde mala ihtiyaç duyanlardan değil. belki içlerinde mezar değilde malzeme veren biri varsa ,oda senin şansına.

Sizler daha tecrübe sahibi insanlarsınız benimkisi bir ön araştırma tam mantıklı sonuç için tekrar görselleyeceğim orta karadeniz samsun sinop arası eskiden kimler yaşamış araştırmak lazım

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Kullanıcı
Sizler daha tecrübe sahibi insanlarsınız benimkisi bir ön araştırma tam mantıklı sonuç için tekrar görselleyeceğim orta karadeniz samsun sinop arası eskiden kimler yaşamış araştırmak lazım
benim bölgem sayılır.
samsun m.ö. 6000 yıllarından itibaren,medeniyetlerin yaşamış olduğu bir bölge.
kısaca ,hitilerden,amazonlara, perslerden ,roma ve bizanslara,daha sonraları ise cenevizlerin idaresinden,1400 yıllarda osmanlılara kadar,bir çok medeniyetler yaşamıştır.
m. ö.3000 li yıllarda amisoslar diye isimlendirilen medeniyetin,kral mezarları açılmış sergilenmektedir.
işaretlerin ,içlerinde ,hazine amaçlı bulgu olabileceği düşüncesiyle, yerinde incelemek te yarar olabilir. sağlıcakla.

Üst Alt