Üstadlarım Yorum Yaprmisiniz

ayber

Kullanıcı
resim.defineforumu.com
[/IMG]

resim.defineforumu.com
[/IMG]
resim.defineforumu.com
[/IMG]

tuncers

Kullanıcı
Ok ucu istikamet yönü su kapağa benzeyen yer
öncelikle mekana hoş geldin kardeş
bu ok işaretleri her zaman okunun gösterdiği yönü vermez ok işareti her zaman bir yön mesafe derinlik gibi şeyler verir ama senin bu su döktüğün yer giriş deyil ok işaretin resmini de atarbilirsen uzaktan ve yakından çekip eğer göze çarpan bi unsur varsa sana söyleriz zaten..

MAVRAN

Vip Üye
5. Resim üzerinde bir yazı var tlf okuyamiyorum okuyan bir baksın ne yazıyor. Boş bir yer değil amma zor bir yer.

ayber

Kullanıcı
İlkkarsilastigimiz işaret ördek gagasini tam olarak arka tarafına çevirmiş 100 adım ilerisinde üç katlı bina büyüklüğünde bir kayanın üzerinde dirgen ve istavroz var dirhemin sap kısmının al tarafi oval bir kısmı daire içine alınmış resmi iyi incelediğiniz zaman fark edeceksiniz sizin ok işareti olarak gördüğünüz üç dişli dirgen dirhemin sap kısmının uzunluğu on santim tam bakmış olduğu kısımda on metre ilerisi tam on metre onuncumetrede durup sağ omzunuzun üzerinden bakınca bu horasan kaynatmalı yer var üstünde sol yumruk işareti var baktığınız zaman fark edeceksiniz başka detay gerekiyorsa lütfen sorunuz

ayber

Kullanıcı
İlkkarsilastigimiz işaret ördek gagasini tam olarak arka tarafına çevirmiş 100 adım ilerisinde üç katlı bina büyüklüğünde bir kayanın üzerinde dirgen ve istavroz var dirhemin sap kısmının al tarafi oval bir kısmı daire içine alınmış resmi iyi incelediğiniz zaman fark edeceksiniz sizin ok işareti olarak gördüğünüz üç dişli dirgen dirhemin sap kısmının uzunluğu on santim tam bakmış olduğu kısımda on metre ilerisi tam on metre onuncumetrede durup sağ omzunuzun üzerinden bakınca bu horasan kaynatmalı yer var üstünde sol yumruk işareti var baktığınız zaman fark edeceksiniz başka detay gerekiyorsa lütfen sorunuz

Üst Alt