Üstadlarım Yorum Yaprmisiniz | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları

Üstadlarım Yorum Yaprmisiniz

esrarengiz2828

Kullanıcı
İlkkarsilastigimiz işaret ördek gagasini tam olarak arka tarafına çevirmiş 100 adım ilerisinde üç katlı bina büyüklüğünde bir kayanın üzerinde dirgen ve istavroz var dirhemin sap kısmının al tarafi oval bir kısmı daire içine alınmış resmi iyi incelediğiniz zaman fark edeceksiniz sizin ok işareti olarak gördüğünüz üç dişli dirgen dirhemin sap kısmının uzunluğu on santim tam bakmış olduğu kısımda on metre ilerisi tam on metre onuncumetrede durup sağ omzunuzun üzerinden bakınca bu horasan kaynatmalı yer var üstünde sol yumruk işareti var baktığınız zaman fark edeceksiniz başka detay gerekiyorsa lütfen sorunuz
buraya horasan testi uyguladınızmı ispirto döküp konturol ettnizmi horasan olması için detaylı bakmalısın yosa boşa emek verebilirsin o kayanın dibini etraflıca resimlesen başka dikkat çekici ne var görebilirdik ben horasan olduğunu düşünmüyorum ama orda çok eski bi oda tipi mezar olabilir resimler yetersiz olduğu için göremiyoruz saygılar

ayber

Kullanıcı
buraya horasan testi uyguladınızmı ispirto döküp konturol ettnizmi horasan olması için detaylı bakmalısın yosa boşa emek verebilirsin o kayanın dibini etraflıca resimlesen başka dikkat çekici ne var görebilirdik ben horasan olduğunu düşünmüyorum ama orda çok eski bi oda tipi mezar olabilir resimler yetersiz olduğu için göremiyoruz saygılar
Nasıl kontrolünü sağlayacağım ne yapmam gerekiyor

Kader25

Bildiğim kadar. Herşeyi bilmek imkansız.
Admin
Bu resimlere bakarak yorum yapmak cok zor. Gozuken isaretler bana yaniltmak icin yapilmis gibi geldi. Cok basit yapulmis.

3 katlu bina gibi olan ana kaya ve 50-100 metre etrafini iyice arastiriniz. Guzel isaretler bulacaginiza inaniyorum.

Her nefs ölümü tadacaktir.

Üst Alt