Üstatlar Yardım | Define işaretleri ve anlamları

Üstatlar Yardım

Bybozo

Kullanıcı
Arkadaslar abiler merhaba yeni uyeyim Arazimde bu isaretler var uzun zamandir aklima takiliyoo anlayan.varmi acaba bir kac yere danistik dogru yolda oldugumuzu soyledi sizin degerli yorumlarinizi bekliyorum
BaWN3M

al8pO2.jpg

esrarengiz2828

Kullanıcı
kalıntı çıkan bi yerdesiniz ama resimleri geniş çekmelisiniz uzak çok yakın resimler cihaz ile konturol etmenizde fayda var

Bybozo

Kullanıcı
Abicim deep hunter die bi cihazlada yuzde 98 deger aldik isaretlerin 5 m ötesinden ikizceli abim olaydi yanina giderdim bende ikizceliyim

metin77

Kullanıcı
İlk resimdeki oymanın etrafını yıkayıp da foto çekme şansın var mı? Başka bir şeye işaret ediyor sanki

KaranLik

Kullanıcı
İlk resim araziye göre hizala üstte solda mezar var. Dikdörtgen oymanın ebatı nedir içinde bir delik varmı. Çevresinde farklılık varmı? Çöküntü tümsek?

feltom

Kullanıcı
Yasaklı
kardeş kadın mezarı gariban, etrafında kanallı sunak bak yuvarlak yoksa kurcalama hiç böyle mezarlar bulaşıcı hastalıktan ölenleri yaşam dışına gömerler kireçleyip selam böyle tek mezarlarda bi şey çıkmaz selametle

Bybozo

Kullanıcı
Oncelikle hepinize tesekkur ederim suan foto cekmemiyorum sehir disindayim
@feltom bey bu kaniya nasil vardiniz.

feltom

Kullanıcı
Yasaklı
karenin oymanın altı düz değil .özenle yapılmamış .yaşlı olduğunu gösteriyor. dibe doğru piramit şeklini alıyor. yön verilmemiş .değerli aldığınız başka bi mezar olabilir.

Üst Alt