Üye ismini değiştirmek isteyenler | Sayfa 12 | Define işaretleri ve anlamları

Üye ismini değiştirmek isteyenler

Lacivert24

Extra/Dini Konular
Admin
Bende Nickimi Lacivert25 Yapmayı düşünüyorum ve altınada şöyle yazdıracam "Herzaman bir fazlasını isteyin" :D :D :D
Çok güzel ustam neden olmasın ... islamın emri bu zaten... iki günü birbirine eşit olan zarardadır yalnız istemek fiili istemekle elde edilir sebebler dairesinde gerçekleşir...(beğendim)

casa

Kullanıcı
tabikii ama kişi eğer prensip sahibi ise bir tek nici olur. a sitesinde başka isimli b sitesinde başka isimli olursa sanırım bunun adı başka olur. eğer bunu alışkanlık edinirsek cılkı çıkmasını bırak işin tadı bile kaçar.neyse yönetim bu konuda söz sahibi olduğunu düşünerek bize fazla söz düşmez diyelim..
Kıymetli ustam üyemiz siteye giriş yaptığında özensiz sallama bir nick ile girdi diyelim sonradan çok harika bir isim aklına geldi ah keşke bu ismi kullanabilseydim diye iç geçirmeside hoş değil bu imkanı sağlamak lazım ama işin cılkınıda çıkarmamak şartıyla tabi...

BoZKurT

"R@m@z@n"
Forum Düzeni
tabikii ama kişi eğer prensip sahibi ise bir tek nici olur. a sitesinde başka isimli b sitesinde başka isimli olursa sanırım bunun adı başka olur. eğer bunu alışkanlık edinirsek cılkı çıkmasını bırak işin tadı bile kaçar.neyse yönetim bu konuda söz sahibi olduğunu düşünerek bize fazla söz düşmez diyelim..

casa ustam, bu forumun yönetimi forumun tüm sakinleridir, tüm eleştiri ve önerilere açığız.isimlerimizin altında yönetici yazıyor olması, sitede hüküm sağlıyoruz manasına gelmesin. kullanıcıların şikayetleri olabilir istekleri olabilir,ulu orta sormak ıstemıyor olabılırler, bu noktada iletişim kurmak için biri lazım oluyor. bu sebeple isimlerimizin rengi ve şekli farklı. yoksa kimsenın üstünlüğü yok, "üstünlük takva da dır."(hz.muhammed.s.a.v) bu sebeple lacivert usta aslında konuya net ve güzel bir açıklamada getirmiş.

sevgiler.

casa

Kullanıcı
sen benim ne demek isrtediğimi anlayamamışsın kardeşim. benim bahsetmek istediğim şey farklı idi. neyse tabiki istekler ve bazı öneriler olabilir bunu ben yıllardır içinde olduğum için çok iyi bilenlerdenim. eğer biz renk ve şekil faklılığını isteseydik şuandaki durumumuzda burda olmazdık . bizim için yetkili değil yetkin olmak önemlidir.

saygılarımla....

Lacivert24

Extra/Dini Konular
Admin

Kıymetli kardeşim üyelerimizin diğer sitelerdeki üyelikleri ve hangi nick ile oldukları bizi ilgilendirmez üye olurlar olmazlar biz kendi sitemizdeki düzene usluba bakalım sitemize farklı farklı isimlerle girip kendi açtığı konuya kendi yorum yapıp vay be ustam çok büyüksün tam onikiden vuruyorsun gibi kendini usta bilirkişi kabul ettirmek isteyen düzenbazları engellemek için biz üyelerimizin bir tek isimle sitemizde var olmalarını istiyoruz sitemizde şarlatanları sahtekarları düzenbazları barındırmamak sitemizin kardeşlerimizin huzuru için gerekli anladığını sanıyorum yönetim bu konuda söz sahibidir bize söz düşmez anlayışı doğru değildir bu site hepimizin her kardeşimiz aynı değerdedir ve saygıyı hak eder her kardeşimizden sitemize olumlu katkılar ve fikirler bekliyoruz huzurlu forumlar dileğiyle...