Üyelerin Dikkatine !!!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

BoZKurT

"R@m@z@n"
Forum Düzeni
ÖZEL MESAJLARLA ÜYELERİ TACİZ EDEN, ÜYELERE ANLAMSIZ VE YERSİZ SORULAR SORAN, ÜYELERİ HUZURSUZ EDEN KİŞİLER SİTEDEN UYARILMAKSIZIN UZAKLAŞTIRILIR.

ÖRNEK ; AYNI İLDE OLUP O İLDEN RESİMLER PAYLAŞAN ÜYELERE ORALARIN YERLERİNİ PAYLAŞMA GİBİ MESAJLAR. BU KİMSENİN HADDİNE DEĞİLDİR. ÜLKE VE ŞEHİRLER KİMSENIN BABASININ MALI DEĞİLDİR.

BU TUTUMUMUZ BUGUN TARIHİ İLE İŞLEME ALINMIŞTIR.

TEVFiK

Vip Üye
ÖZEL MESAJLARLA ÜYELERİ TACİZ EDEN, ÜYELERE ANLAMSIZ VE YERSİZ SORULAR SORAN, ÜYELERİ HUZURSUZ EDEN KİŞİLER SİTEDEN UYARILMAKSIZIN UZAKLAŞTIRILIR.

ÖRNEK ; AYNI İLDE OLUP O İLDEN RESİMLER PAYLAŞAN ÜYELERE ORALARIN YERLERİNİ PAYLAŞMA GİBİ MESAJLAR. BU KİMSENİN HADDİNE DEĞİLDİR. ÜLKE VE ŞEHİRLER KİMSENIN BABASININ MALI DEĞİLDİR.

BU TUTUMUMUZ BUGUN TARIHİ İLE İŞLEME ALINMIŞTIR.
S.a. Hayırlısı olsun İnşallah

TEVFiK

Vip Üye
insanlar kendilerine yapılan iyilikleri çabuk unutuyor tevfik abi, nankörlük almış başını gitmiş.
sen iyilik yaparsın adamın peşinden gidersin, o tutar senın arkandan ileri geri konuşur. falan filan.
(ağla) evet sayın Ustam çok haklısınız bilhazsa benim bu zaafımdan yararlananlar oluyor:(.ama ne yapayım bende Allah'ıma havele ediyorum (ağla) kaç sefer oldu böyle ama bende akıllandım bunun içinde İmzamdada belirttim ;) Saygılarımla.

esrarengiz2828

Kullanıcı
daha uygulamalı bi üyelik yapmalısınz ustam mesela denemeli bi süreç olması lazım üye yapmadan önce karşı tarafı yorumlardan ve mesajlardan geçirdikten sonra
yoksa bu sitede envai çeşit adam üyelik yaptırabilir sahtekarı dolandırıcıısı başka nasıl önleyebilirsinizki

benzernick

Kullanıcı
Konu açıklığa kavuştuğu halde konuyu niye kaldırmıyorsun, insanları zan altında bırakıyon, ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...