Üzerinde delik olan kaya | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları

Üzerinde delik olan kaya

Reedmann

Kullanıcı
Kadın yüzü ve eğer değilmi bu İkisi tek kayada ilginç @TRUVA ustanın çizim yaptığı kayada horosan gibi cihazla kontrol etmende fayda var

TRUVA

Admin
Konu sahibi kardeşim. konuyu açıp kaybolursan bir yere varamazsın. öncelikle konuyu takip etki sorularımıza cevap verip mesafe katedelim. birinci çizdiğim resimdeki noktaya makina tutmanızı öneririm. İkinci resimdeki uzakta olan kaya oturmuş ayı şeklinde ve kırmızı ok ile işaret ettiğim karşıda tepenin üstünde kayalar olması lazım karışılıklı. burnunun baktığı yer zirve yüksek nokta neresi ise orayı görmek isterim. iki hedefin o bölgede. ayrıca sarı ok ile işaret ettiğim sol tarafını ve arka yamaç tarafını göreyim.. ön yüzdeki kayanın her yönünü görmek isterim. ve bu kayanın altı önemli onu üçüncü resimde çizdim. kayanın göz içinde güzel gizlenmiş bir adam göreceksin. altta işaret ettiğim yerdeki farklı kayanın olduğu yerden kayanın altına giriş muhtemelen. burasıda noktalardan birisi. istediklerimi test et resimle. siz devamını getirin bizde yardımcı olalım. güzel yer.

Ekli dosyalar

• 1.jpg
    1.jpg
    506.5 KB · Görüntüleme: 19
  • 2.jpg
    2.jpg
    239.4 KB · Görüntüleme: 19
  • 3.jpg
    3.jpg
    187.6 KB · Görüntüleme: 19

atmaca

Kullanıcı
taşlara betimlemeler yapmış. 5. resim göz .baktığı yönü incele. delikten bulacağın yer ayrı

OKLiT

DENETİM SORUMLUSU
Super Moderatör
Buraya biri taş atti o kadar yazıldı çizildi
Konu sahibi arkadaş bir tanede biri bir şeymi dedi diye bir çizik atmadi şuraya
Fazla yazmaya gerek yok bence
Çünkü devamli mekana giriyor çıkıyor
Yazılanlarıda gayet güzel görüyor
Teşekkür ediyorum

Necat.

Emektar
Forum Düzeni
Admin
Oklit ustam son derece haklı bir serzenişte bulunmuş. Bu kadar emeğe bir kaç satır cevap vermek zor olmamalı. Ustalarımızdan rica ediyorum, konu sahibi açıklama yapıncaya kadar konuya bir şey yazılmasın.

Roni

USTA - KÂŞİF
Super Moderatör
Böyle konularda ben dikkat ederim. Biri bir ustaya cevap vermemişse o konuya mesaj yazmaya tenezzül bile etmem. Bir ustanın sorusuna cevap verildikten sonra saygıyı sezer cevap veririm. Sizlerde kişiyi cevapsız bırakın bari cevap bekleyenlerin hakkı suistimale uğramasın.