Üzerinde Tarih Yazılı Değirmen. | Define işaretleri ve anlamları

Üzerinde Tarih Yazılı Değirmen.

MAVRAN

Vip Üye
Arkadaşlar bu dün paylaştığım değirmenin yaklaşık 1km aşağısında bir değirmen.
Değirmene çıkarken bizi karşılayan bir kuş yavrusu. sizler için resimledim.

Aslında resimler daha çoktu ama ne hikmet bilinmez yükleme sırasında birçoğu silindi. 2. sefer gidiş de daha çok sizin istediğiniz acılar varsa resimlerim. Selam ve Saygılar.

zebun

Web Master-Coder
Kullanıcı
mavran ustam bu değirmen işi belgesiz karadeniz bölgesinde uğraşmak çok zor çünkü değirmenin işi 7-10 km lik alanı bulabilir oda öyle bir arazi yapısında inceleme şansın sıfır demek

MAVRAN

Vip Üye
mavran ustam bu değirmen işi belgesiz karadeniz bölgesinde uğraşmak çok zor çünkü değirmenin işi 7-10 km lik alanı bulabilir oda öyle bir arazi yapısında inceleme şansın sıfır demek
zebun Ustam Yeşillik aldatmış sizi Karadeniz değil. Ancak değirmenin 10 mt alt kısmından akan dere yatağı gerçekten zor ancak gizemlerle dolu. Yer doğu Marmara diyelim.

zebun

Web Master-Coder
Kullanıcı
zebun Ustam Yeşillik aldatmış sizi Karadeniz değil. Ancak değirmenin 10 mt alt kısmından akan dere yatağı gerçekten zor ancak gizemlerle dolu. Yer doğu Marmara diyelim.

marmara ise iyi hocam valla aldattı karadeniz sandım ama iyi marmara bölgesinde ise değirmenin mevki ve ismini biliyorsanız çalkaya ustaya bir sorun belgesi varmı diye

MAVRAN

Vip Üye
Evet Dostum aynen dediğiniz gibi bu yaştan sonra biraz zor olacak ama. Vardır her çıkışın bir inişi. ÇALKAYA 28 Ustam bir ilkilense belki onda bir belge vardır bu değirmen için.

Üst Alt