Ufak Bir Gezi Eskişehire | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları

Ufak Bir Gezi Eskişehire

ASİAVCI

Kullanıcı
maşalah maşalah bunlar görmek istediğimz çok güzel harketler:)) güzel bir ekülü olmuşsunz ee önmüzde yaz ikzceli ustam bu ünyenin yemekleri ve dpğasını eminim çok anlatmışdır san usta lekin ben gelin yakından görün derimmm:p:p:p
önçe emareleri görmek isterim ünyeden önçe :D:D şöyle kolay yenecek hazmi kolay bir yemeğe kim hayır diye bilir (kahkaha)(kahkaha)

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Kullanıcı
önçe emareleri görmek isterim ünyeden önçe :D:D şöyle kolay yenecek hazmi kolay bir yemeğe kim hayır diye bilir (kahkaha)(kahkaha)
hemşerimde güzel bulgular var.
yeni yerleri pek bilmem ama çocukluğumdan itibaren meşhur ege lokantası vardır.
çamların altında denize nazır park lokantası . martıların,kuş seslerinin altında düşünebiliyormusun.
yoksa havadar bir yerde kale manzaralı veya deniz manzaralı mangalmı tercihin olur.

Lacivert24

Extra/Dini Konular
Admin
hemşerimde güzel bulgular var.
yeni yerleri pek bilmem ama çocukluğumdan itibaren meşhur ege lokantası vardır.
çamların altında denize nazır park lokantası . martıların,kuş seslerinin altında düşünebiliyormusun.
yoksa havadar bir yerde kale manzaralı veya deniz manzaralı mangalmı tercihin olur.

Çok güzel anılarım vardır o çamlıkta hocam beni aldın götürdün maziye bacanağım subaydı hava lojmanlarında kalıyordum kafvaltımızı dahi çamlıkta yapardık parkın orada sütlü ekmek yapan bir fırıncı vardı erinmez gider bi koşu ekmek alır gelirdim bide o dolmuş çalışan taksiler kara şimşekler vardı tarih olmuşlardır şimdi...:)

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Kullanıcı
anlayan anladı.
güzel kardeşim,adam almasını biliyor.:D
evinde yatmıyor. kendim araç koşmuyorum. ne yapabilirim.

Üst Alt