Usta Benim Konuya Bir Okurmusun Rica Etsem Lütfen Yardım Yazan | Define işaretleri ve anlamları

Usta Benim Konuya Bir Okurmusun Rica Etsem Lütfen Yardım Yazan

gok27

Kullanıcı
Ben eski antep evinin bodurum unu kazdim ve düz mermer gibi biyer geldi ve yanında merdiven çıktı merdiven 5 basamak indim devamını getirmedi merdiven döner merdiveni ve merdiveni n başında tepsi içine konmuş yarım karpuz gibi kaya vardı ve cok temiz bir kaya ne anlama geliyor burasi antep merkezde eski antep evi nin bodurum unda suan resim yok fikir lütfen?

wolf_52

Kullanıcı
Ben eski antep evinin bodurum unu kazdim ve düz mermer gibi biyer geldi ve yanında merdiven çıktı merdiven 5 basamak indim devamını getirmedi merdiven döner merdiveni ve merdiveni n başında tepsi içine konmuş yarım karpuz gibi kaya vardı ve cok temiz bir kaya ne anlama geliyor burasi antep merkezde eski antep evi nin bodurum unda suan resim yok fikir lütfen?
karpuz bu mevsimde güzel olur tadından yenmez..:))

grasviti

Kullanıcı
Devamı bitmez sağ solu yokla ayrıca tabanı yokla orda boşluk tespiti yap tabana

Grasviti

david07

Kullanıcı
Eski bir kalıntı pek umutlanmamani öneririm. Nasıl ki şuanda istanbulda camilerimizin altında kilise kalıntıları varsa buda öyle birşey. Aman evi veya bodrumu kafana gocurupte altında kalmayasin. Heleki tsrihi esere zarar hiç vermeyesin