Ustalar Bakabilir Mi ? | Define işaretleri ve anlamları

Ustalar Bakabilir Mi ?

Lacivert24

Extra/Dini Konular
Admin
Kıymetli kardeşim oyma mezar oyması olmalıhemen ön tarafında değilse oymanın derinliğini ölç bir santime bir adım ilerle boşluk bak...
Ayrıca Kayada incelenmeli şüpheli duruyor kolay gelsin...

reletec

Kullanıcı
Sizce ne olabilir tam olarak ? Hediyesi var midir Uğraşmaya değer mi abim
Kıymetli kardeşim oyma mezar oyması olmalıhemen ön tarafında değilse oymanın derinliğini ölç bir santime bir adım ilerle boşluk bak...
Ayrıca Kayada incelenmeli şüpheli duruyor kolay gelsin...

feylezof

Kullanıcı
Lacivert ustama ilaveten: yanındaki ağaç armut/ahlat ise yakında çeşme veya su kaynağı varsa iyidir, kaya rengi kırmızı gibi,civardaki kayalardan farklı ise buda iyidir, kayanın dibine doğru 10/15 cm temizle dört yönden resimle, kayayı arkana al 4 yönü fotola, armuta çeşmeye dikkat çeken herşe göre mesafe ve yön belirt, biraz fazla oldu ama lazım olanların çok azını yazdım.nasibin bol olsun.

reletec

Kullanıcı
Lacivert ustama ilaveten: yanındaki ağaç armut/ahlat ise yakında çeşme veya su kaynağı varsa iyidir, kaya rengi kırmızı gibi,civardaki kayalardan farklı ise buda iyidir, kayanın dibine doğru 10/15 cm temizle dört yönden resimle, kayayı arkana al 4 yönü fotola, armuta çeşmeye dikkat çeken herşe göre mesafe ve yön belirt, biraz fazla oldu ama lazım olanların çok azını yazdım.nasibin bol olsun.

yaninda armut ağacı var.Sizce ne olabilir ? Mezar vs mi ?

gıral

Vip Üye
Ustalarıma katılmakla beraber bukayayı domuz olarak değerlendirmenizi öneririm batısında suludere yada kaynak vb yer olmalı yanındaki çakılyığınını bul derdi @asiavcı ustam

YAĞMUR ADAM

Kullanıcı
bu karataın ön kısımlarına derin algılayan cıhazla değerli tespiti yapın