Ustalar Bir Bakarmisiniz | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları

Ustalar Bir Bakarmisiniz

Mirkut

Vip Üye
Yoruk ustam sizin bilginizden suphem yok ustaliginizi az cok takiplerimle biliyorum sizce burada ne olabilir peki. Ayrica bazen carpi isareti yaniltmacada olabiliyor noktalamayi baska yere atabilir. Ben tesekkur ederim

Yörük2006

Kullanıcı
estagfurullah ustam ben dünkü çocugum sizlerin yanında. açıkcası böyle buna benzer sadece taştan ibaret olup şekil bakımından benzerlik taşıyan bir yerim vardı bir şey çıkmadı ama 100-150 metre çevresinde mezarlar olduguna şahit olmuşumdur.

Mirkut

Vip Üye
Estagfirullah ustam. Ilk yorumumumda genis acili incelenmeli ve varsa resimlenmeli dedigimde baltaya benzettigimdendi. Yalniz yuzeysel iyi bir etut lazim arazi kosullarini ve kroki dizilimini.
Herneyse ustalarimizdan saglikli yorumlar gelecektir. Selametle

wolf_52

Kullanıcı
kırmızı karre içine aldığım kaynın üstünü ıslatıp resimleyin, oymalar kendi dizilminde haç yapar vaziyetde,yada çarpı da diyeilliriz,ir çok şüpeli nokdası ve yönü var,1 cisi arkadaki kaycın üst yüzeyi ve kendisi de kapak gibi zaten boşluk bakmakda fayda var, kayanın bu sol kenarına okla çizdiğim yöndeki taşlar koyma, muhtmelen kayanın altına doğru mezardır, ve asıl bakılacak yön olarak kayanın bize bakan bu yüzndeki muntazam parelel çizgi, 2 ucu oyma var kaynın sağ alt ucunda yanyana ters u etimlenmesi var belliki ok yönünde giriş bakılmalıdır, ok yönlerini dikkatli araşdırmak e resimlemek farklılıkları sonuca ulaşılcağına inanıyorum
alta.jpg

Üst Alt