Ustalar bir inceler mi | Define işaretleri ve anlamları

taygunsmtbalik

Kullanıcı
Paylaşmış olduğum resimler hepsi bir alan içinde ve eski bir Ermeni Rum yerleşkesi kesin olan bu ama o kadar karışık ki işin içinden çıkamadık,bilgisi olan ustalar yorumlayabilir mi

GÜLBAHÇELi

USTA
Super Moderatör
resimlerinin pikseli büyükse bu linklerdeki yerlere resimleri yükleyip burda paylaşabilirsin

BoZKurT

"R@m@z@n"
Forum Düzeni
yok beceremedik usta ne yaptıysam olmadı konuyu kaldırayım messgul etmeyim
Şu yorumdaki nezekate Şu inceliğe bakarmısınız. (Nasıl site lan bu bi fotoğraf bile eklenmiyor diyebilirdin, diyen çok oldu. )
Edep yinede edep.

Her şey çok olunca ucuzlar; edep bunun aksinedir, o çoğaldıkça değeri artar.
Şems-i Tebrizi

hemen pes etme herşey zamanla öğrenilir biraz uğraş olmassa arkadaşlarından yardım iste ama öğren sonra gene lazım olabilir

Ustamın Şu yorumuda yabana atılmaz, mücadele ve vazgeçmemek adına çok güzel bir yaklaşım. Gönlüne yüreğine eline sağlık ustam.

Bizede bu konuya yardım etmek düşer,

definemekani@g m a i l.com adresine fotoğrafları mail atın, konu başlığına buradaki kullanıcı adınızı yazın. Ben konu içerisine fotoğrafları eklerim.
Yollayınca buraya yazın, yolladım diye.

Saygı ve sevgilerimle,

Güzel olana, Allah'a emanet olun güzel insanlar.

Necat.

Emektar
Forum Düzeni
Admin
Şu yorumdaki nezekate Şu inceliğe bakarmısınız. (Nasıl site lan bu bi fotoğraf bile eklenmiyor diyebilirdin, diyen çok oldu. )
Edep yinede edep.

Her şey çok olunca ucuzlar; edep bunun aksinedir, o çoğaldıkça değeri artar.
Şems-i Tebrizi

Ustamın Şu yorumuda yabana atılmaz, mücadele ve vazgeçmemek adına çok güzel bir yaklaşım. Gönlüne yüreğine eline sağlık ustam.

Bizede bu konuya yardım etmek düşer,

definemekani@g m a i l.com adresine fotoğrafları mail atın, konu başlığına buradaki kullanıcı adınızı yazın. Ben konu içerisine fotoğrafları eklerim.
Yollayınca buraya yazın, yolladım diye.

Saygı ve sevgilerimle,

Güzel olana, Allah'a emanet olun güzel insanlar.
Niyet güzel olunca her şey böyle kolaylaşıyor. Hepinizden allah razı olsun.