Ustalar Bu Kayada Bi Anormallik Varmi Sizce | Define işaretleri ve anlamları

Ustalar Bu Kayada Bi Anormallik Varmi Sizce

SerdenGecti63

Vip Üye
Açılar yetersiz en az 6 7 tane foto lazım etrafın da ne var 5 m uzaktan nasıl duruyor. Farklı açılardan çekerseniz Ustalarmız. Yardımcı olur. İyi forumlar dileriz.

Ayaz42

Kullanıcı
Açılar yetersiz en az 6 7 tane foto lazım etrafın da ne var 5 m uzaktan nasıl duruyor. Farklı açılardan çekerseniz Ustalarmız. Yardımcı olur. İyi forumlar dileriz.
Anladim tesekkurler bu acidan bisey gorunmuyor yani dogrumu anladim

komana

Ali Doğan Usta
Kullanıcı
Öncelikli olarak bu tip kaya bloklarının altlarının oda mezarlar için ideal olduklarını söylemek istiyorum. Bunu anlamak içinse kaya üzerinde işaret aramak lazım, eğer işaret varsa bu kezde bunun mezar içinmi ,yoksa başka bir mesaj veren işaret olduğunu anlamak gerekiyor.
Mezar işatetiyse hedef noktadasın demektir, yok başka bir şifreleme silsilesini veren işaretse burası sadece katetmen gereken yolun ya başı ya ortasındasın demektir
Selametle

SM-J400F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ayaz42

Kullanıcı
Öncelikli olarak bu tip kaya bloklarının altlarının oda mezarlar için ideal olduklarını söylemek istiyorum. Bunu anlamak içinse kaya üzerinde işaret aramak lazım, eğer işaret varsa bu kezde bunun mezar içinmi ,yoksa başka bir mesaj veren işaret olduğunu anlamak gerekiyor.
Mezar işatetiyse hedef noktadasın demektir, yok başka bir şifreleme silsilesini veren işaretse burası sadece katetmen gereken yolun ya başı ya ortasındasın demektir
Selametle

SM-J400F
Yorumunuz icin tesekkur ederim @komana usta yeni resimleri cekmeye gidecegim insallah umdugumuz isaretler vardir yukledigimde yorumunuza ihtiyac olacaktir saygilar

özgürXdaglı

Vip Üye
alttaki iş ayrı cenber içine aldıgım ayır işler
taşın altında mezar var cember ayrı cenbere sırtını daya karşıyın resmini cek ne var görelim

Em6Zyv.jpg

k9Ll6r.jpg

Ayaz42

Kullanıcı
alttaki iş ayrı cenber içine aldıgım ayır işler
taşın altında mezar var cember ayrı cenbere sırtını daya karşıyın resmini cek ne var görelim

Em6Zyv.jpg

k9Ll6r.jpg
Yorumunuz istahlandirdi ustam tesekkur ederm vakit ayirdiginiz icin kardan dolayi gidemiyoruz gider giitmez yeni resimlerle geri gelecegim insallah saygilar

özgürXdaglı

Vip Üye
aga resme göre konuşuyorum bakmak ayrı görmek ayrı benim taşta gördügümü ve olması gerekeni derim dedigim yerlere bakarsan resimlersen tekrea yönlendirecegez ve ne var cemberler tarafında nerede ve nasıl bulman gerekiyor yönlendirecegiz resimde olan bu kadar

Rabbim gönlüne göre versin şimdiden