Ustalar Gözünüze Çarpan Bir Detay Varmı? | Sayfa 11 | Define işaretleri ve anlamları

Ustalar Gözünüze Çarpan Bir Detay Varmı?

pınarım

Kullanıcı

pınarım

Kullanıcı
Bu işartlerin hepsi 500 m2 lik bir alan içerisinde baca dahil

cantar

Kullanıcı

BU FOTOGRAFTAKİ TAŞ KAYA PARÇALARI AÇILMIŞ BİR ODA MEZARIN İÇERİSİNDEN ÇIKARILAN PARÇATAŞLARDIR BURADA ODA MEZAR VAR BU YIĞMA TAŞLARIN ALTINDADA OLABİLİR ARAZİDE TOPRAĞIN ALTINDA DA DİKKAT EDERSENİZ YIĞILMIŞKAYA GURUBUNDAKİ TAŞLARLA ARALARINDA BÜYÜK BİR FARK PARÇAPARÇA KOPARILARAK ÇIKARILMIŞ ...MEŞE PELİTİ AĞACI VAR SANIRIM ORADA ARAZİYE HAKİM BİR YERDEN 360 DERECE ÇEVRENİN FOTOGRAFI VEYA VİDEO GÖRÜNTÜSÜNÜ PAYLAŞMA İMKANINIZ VARSA GÖRMEK İSTERİM..

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Kullanıcı

kayanın küçüklüğü değil verdiği değer önemli. zaten bir yerden gelmiş de değil. tek resim ama çizdiğim ok yönlerinde tespiti yapılarak başlangıçları bulunmalı. kalbinki sağ ön istikamette olmalı. görünmeyen ön kısım biraz daha kayaya göre düşüktür.
tırtıl dediğin kayaların orada en az 5-6 mahzen çıkar. dewlikli kayada öyle.baktığın zaman tam karşılığını görürsün.
yapacağınız ,tespite önem vermek. güvendiğiniz bildiğiniz biri varsa kalbin odasını önceleyerek bir maden tespiti tavsiye ediyorum. sağlıcakla.

pınarım

Kullanıcı

kayanın küçüklüğü değil verdiği değer önemli. zaten bir yerden gelmiş de değil. tek resim ama çizdiğim ok yönlerinde tespiti yapılarak başlangıçları bulunmalı. kalbinki sağ ön istikamette olmalı. görünmeyen ön kısım biraz daha kayaya göre düşüktür.
tırtıl dediğin kayaların orada en az 5-6 mahzen çıkar. dewlikli kayada öyle.baktığın zaman tam karşılığını görürsün.
yapacağınız ,tespite önem vermek. güvendiğiniz bildiğiniz biri varsa kalbin odasını önceleyerek bir maden tespiti tavsiye ediyorum. sağlıcakla.
ustam sağol varol çok yardımcı oldun bana bu taşın uzaktan görünümünü en kısa sürede fotoraflayıp yüklicem o zaman herşey netleşecek

pınarım

Kullanıcı
ustam taksit taksit gibi oldu kusuruma bakma etraf fotosu lazım dedim çeken arkadaşa var dedi şimdi gönderdi bu kalpli kayanın uzaktan görünümü yanlız o kalp yosundan ibaretmiş artık altında oyuk var da yosun ona göremi şekillenmiş bilmiyorum yanıltıcı olmasın ama dediğiniz gibi taşın aşağısı bayır

BABACONDA

DiScOvErY
Kullanıcı

Surayi bi yoklayin ayrica gonderdigin tum resimler cok fazla islem gormemis mezarlik alan sana gerekli olan ir bosluk bulan cubuk birde dedektor boslugun oldugu yere dedektorun ottugu yere calisma yapmak mahsen veren isaretler goremedim fakat hep mezar isaretleri mevcut

pınarım

Kullanıcı

Surayi bi yoklayin ayrica gonderdigin tum resimler cok fazla islem gormemis mezarlik alan sana gerekli olan ir bosluk bulan cubuk birde dedektor boslugun oldugu yere dedektorun ottugu yere calisma yapmak mahsen veren isaretler goremedim fakat hep mezar isaretleri mevcut
ustam orası benimde dikkatimi çekti ama daire şeklinde yosun oldığu için ihtimal vermemiştim ama boşluk sesini mutlaka ilk gidişimde deneyeceğim

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Kullanıcı
yosunun oymaya göre aldığı şekil. ilk resme bakıldığında,temizlenmiş hali görünüyor. oymada bir şüphe yok. lakin nasıl tespit edebilirime yoğunlaşmanız gerekir.

çizgiyi biraz geniş çizdim. üzerinden boşluk tespiti ile geçildiğinde ya tünel yada başlangıcı yakalanır. ALLAH a emanet olunuz.

Üst Alt