Ustalar Lütfen Yardim.. Yorum Yapabilirmiyiz Yardiminiza Ihtiyacim Var

aliömer

Kullanıcı
Başkada işaret yoksa çivarda mezar olduğunu söyleyebiliriz. Sanırım ufak oymalar yön vermekte.

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Vip Üye

DEĞERLİ KARDEŞİM,öncelikle aramıza hoş geldin.

sağdaki mezarlar ayrı ayrı ,kayanın sağ kısımlarında .

diğer ikisi mahzen ve ok isatikametindeler. ama uzak değiller. biri üstte çizdiğim nokta nın altında kalır. kişi yönünde.
yalnız bunları çıplak gözle anlamaya çalışmaktan ziyade boşluk tespiti ile belirlemek gerekir. sağlıcakla.

beymenbusines

Kullanıcı
Hoşbulduk boşluk tesbıtı ıcın ne onerırsınız kırmızıyla cızdıgınız mahsen belırtıgnız trafın bıraz solunda işaretın 10 15 metre aşagda buyuk bı kayada 30 cm çapında bır oyma daha var derın onu koymadım işimize yararmı acaba

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Vip Üye
güzel kardeşim biz resimden görebildiğimiz kadar yönü yazıyoruz. birebir görsek direk üzerine gideriz. istikamet çok hafif farkla ayni yön olmasıda gayet normaldir değilmi.

işimize yararmı değil , anlatımın son nokta olduğu yönündedir. ayrıntılı bir şekilde çekersen girişine kadar görürüz inşaallah.

boşluk bulma konusuna girersen ,en imce ayrıntısına kadar öğrenirsin.

ECE07

Kullanıcı

Son resimdeki görülen nokta mahsen girişi olabilir. Eğer girişse benim görüşüm işi bitmiştir. Saklantı noktasının girişinin yeterince emniyetli yapıldığını düşünürsek, bu durumda olması açılmış olma ihtimalini güçlendirir.
Diğer resimlerde ise İkizceli ustamızın da belirttiği üzere işaretlerde yönleri verilmiş. İşaretlerden fazla uzaklaşma, mevcut görüntülerden daha fazla tespit yapılamaz, bundan sonra yapılması gereken sizlere kalıyor, kolay gelsin.

demirkıran

Kullanıcı
değerli ustalarımız değerli yorumlarını yapmış zaten :)
Eğer Kurcalanmış yerde soyguna uğramamışsa etrafında tümsek ara
senin lahit mezarın vardır
selametle ,,,