Ustalar ne yorum yapacak merak ettim... | Define işaretleri ve anlamları

Ustalar ne yorum yapacak merak ettim...

madhunter

Kullanıcı

karanar

Kullanıcı
ne ararsan var. oyma, omega, murç izi. sanırım o köpeğin üzerinde durduğu kayanın altı mezar odası birde uzunlamasına olan kayanın kendisi mezar, detaylı inceleyip bir kanıya varırız sanıyorum.

madhunter

Kullanıcı
,,Merhabalar ..Resimleriniz'de Boş Yok MaşaALLAH'cc.. Yeriniz Konuyla Alakalı ,,10,,Numara.. Ersan Ustamızın Çubuklarıyla Merakınızı Gideriniz.. Hoşçakalın..
sondurak ustam ersan ustanın çubukları olmadan olurmu :)

ne ararsan var. oyma, omega, murç izi. sanırım o köpeğin üzerinde durduğu kayanın altı mezar odası birde uzunlamasına olan kayanın kendisi mezar, detaylı inceleyip bir kanıya varırız sanıyorum.
karanar ustam bende mezar odası diye tahmin ediyorum.değilse bile toprak bölüm mezar diye düşündüm.

şelalenin orda oldukça kaliteli işçilik var neyin hesabını yapıyosan o hesabı şelaleye göre yap şelalenin tam tersi istikamette resmi varmı elimde ustam birde bu şelalenin üst kısmına çıkılıyormu suda yönlendirme olmuşmu
zebun ustam şimdilik bu fotolar var elimde

benim yorumum iyi yere dükkan açtın bu sefer madhunter usta ;)
biz gibi küçük esnafı ihya edecek bir yer :cool: ana caddenin en cafcaflı yerlerinden birisi. köşebaşı hemde ;)
saolasın harbici ustam:)

komana

Ali Doğan Usta
Kullanıcı
Arkadaş lar gerekenleri söylemiş.
Kaya mezarları var ve işçilikleri ağır. Değerli tespiti olumlu olursa "ağırı hafifletir".
Suyun döküldüğü yerin sağındaki üst üste duran üç tombul taş dikkat çekiyor. Kolay gelsin.

sondurak

Kullanıcı
,,Merhabalar.. Sayın Arkadaşım Konuya Ne Kadar Vakıf Oldugunuzu Bilmiyorum.. Önemli Olan Konuyla Alakalı Yer Bulmak'dan Ziyade.. Degerli Metal Mevcutmu, Masrafa Degermi, Çalışmanız Sonucunda Süper Emekli Olmak İstemezmisiniz .. Ava Tüfeksiz Veya Fişeksiz Giderseniz Avınız Bereketsiz Olur.. Saglıcaklı Kalınız..

madhunter

Kullanıcı
,,Merhabalar.. Sayın Arkadaşım Konuya Ne Kadar Vakıf Oldugunuzu Bilmiyorum.. Önemli Olan Konuyla Alakalı Yer Bulmak'dan Ziyade.. Degerli Metal Mevcutmu, Masrafa Degermi, Çalışmanız Sonucunda Süper Emekli Olmak İstemezmisiniz .. Ava Tüfeksiz Veya Fişeksiz Giderseniz Avınız Bereketsiz Olur.. Saglıcaklı Kalınız..

sondurak ustam
idman yapmakta fayda var.zamanı geldiğinde izinler alınır çalışmalar başlar.amaç çalışmalar başlamadan evvel insanın kendini yetiştirebildiği kadar yetiştirmesi :)