Ustalar Yorumlarınıza Sunulur... | Sayfa 3 | Define işaretleri ve anlamları

Ustalar Yorumlarınıza Sunulur...

cantar

Kullanıcı
YER GÜZEL EJDERHA GİBİ KOCAMAN YILANLAR GÜZEL YILANLARIN BAKTIĞI YER GÜZEL AÇILAN YERE AİT TAŞ PARÇALARI GÜZEL ERDEM DOSTUMUZUN HEDEFLERİ GÜZEL İŞÇİLİK AĞIR

77RgEa.jpg

SAĞDAKİ YILAN KAFASININ ALTINDAKİ KÖŞELİ TAŞ GÜZEL DAHA KALİTELİ FOTOĞRAFLAR SONUCA ULAŞMADA FAYDALI OLACAKTIR SANIYORUM

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Kullanıcı
murat kardeşim korkum bu yeri zay edeceğindir.tespit yapmadan bir adım ileri gidemezsin. boşuna yeri dillendirme istersen.reklamı olduktan sonra da ancak uzaktan bile zor bakarsın.
ustalarımız yerin önemini sana izah ediyor. böyle yer hayatında bir daha karşına çıkarmı.
senin için burası bir galaksiye bırakılmış nereye gideceğini bilmeyen biri durumundasın. acı gelmesin ama tecrübeye ihtiyacın var. dürüst tecrübeli bir rehber önceliğin.yada belli bir tecrübeye ulaştığın zamanlarda.5 olur 10 sene olur oda senin becerine kendini yetiştirmene bağlıdır.yoksa......selametle.

murayt23

Kullanıcı
hocam yerin yeni resimlerini yükledim.

murayt23

Kullanıcı
YER GÜZEL EJDERHA GİBİ KOCAMAN YILANLAR GÜZEL YILANLARIN BAKTIĞI YER GÜZEL AÇILAN YERE AİT TAŞ PARÇALARI GÜZEL ERDEM DOSTUMUZUN HEDEFLERİ GÜZEL İŞÇİLİK AĞIR

77RgEa.jpg

SAĞDAKİ YILAN KAFASININ ALTINDAKİ KÖŞELİ TAŞ GÜZEL DAHA KALİTELİ FOTOĞRAFLAR SONUCA ULAŞMADA FAYDALI OLACAKTIR SANIYORUM
köşeli taş hangisi hocam bir çizebilirmisini.z

Üst Alt