Ustalara Murç Izleri Ve Işlenmiş Taş | Define işaretleri ve anlamları

Ustalara Murç Izleri Ve Işlenmiş Taş

xenon

Kullanıcı
ustalarım üstatlarım işaretler tamamıyla ermeni dönemine ait ve taşı işlemişler gündüz daha yüksek çözünürlükte fotoğraflama imkanım var şuan bütün hatları ile işlemler belli oluyor duvarda bulunan bir taşdı değerli yorumlarınıza sunuyorum

sempatik_06

Kullanıcı
sayın ustam ikizceli ustanın dediği ğibi bu işin erbabı var. benim fikrim olarak ise
resmini koyduğum kaya eğer toprak altından çıktı ise orasıson nokta olup.
özellikle su veya su sarnıcı olan yerlerde onun gibi taş kaya parçası olduğunu biliyorum.

xenon

Kullanıcı
o gün tanıdığın erzurumlu kardeşimiz ,bu işin erbabı. bunu yorumlamasını ona bıraksak,ne dersin.
bütün usta ve arkadaşlardan değerlendirme isterim ustam taş duvarda olan bir taştı duvar yıkılması ile alınmış bir taştır. Bugün gündüz çekimleri yapacağım taşın saygılar

komana

Ali Doğan Usta
Kullanıcı
Xenon ustam taşın duvardaki konumunu biliyormusun. İşaretler duvarın icinde gizlimiydi yoksa dışarımı bakıyordu. Duvar ev, avlu duvarımı veya bahçe duvarımı. Mahalle içimi tenha bir arazidemi?
Bunların bi açıklanması lazım.

Erdem

Vip Üye
Vip Üye
EzzX3B.jpg

Aynı 4 murç deliğini kaya'nın altı hatta toprağında altında sıralamasıda aynı resimdeki gibi murç delikleri'nin bulunduğu yerdeki tüneli verdiğini biliyorum,Bu ihtimali dikkate almanı tavsiye ederim,ALLAH TEALA Rast getirsin

gandalf

BozkurT
Kullanıcı
s.a.üstadım ustalarımız yorumlarını yapmışlar herkezden yorum bekliyorsunuz benimde yorumum
şöyle bu murç izleri işaretdeğil doğal olarak görüyorum.
herzaman derim yerdeğiştirmiş bir kaya işaret sayılmaz çünki işaretler size yön verir
veya yertesbitinde bulunmanıza yardımcı olur ama butaş biir yapıdan çıktığını söylüyorsunuz
o halde bu işaretlerin mezarını nasıl bulacaksınız bulamazsınız onun için uğraş vermeye değmez
diye düşünüyorum ustalarım kusuruma bakmasınlar yorumlarına saygısızlık etmek istemem
ama nacizane benim yorumumda budur saygılarımla.

xenon

Kullanıcı
Xenon ustam taşın duvardaki konumunu biliyormusun. İşaretler duvarın icinde gizlimiydi yoksa dışarımı bakıyordu. Duvar ev, avlu duvarımı veya bahçe duvarımı. Mahalle içimi tenha bir arazidemi?
Bunların bi açıklanması lazım.

üstadım Ankara nın 6-7 tane büyük ilçesini düşün bu şahıs buraların önde geleni ve Ermenilerin lideri ve çiftliğinde ki evindeki damı düşün!

xenon

Kullanıcı
s.a.üstadım ustalarımız yorumlarını yapmışlar herkezden yorum bekliyorsunuz benimde yorumum
şöyle bu murç izleri işaretdeğil doğal olarak görüyorum.
herzaman derim yerdeğiştirmiş bir kaya işaret sayılmaz çünki işaretler size yön verir
veya yertesbitinde bulunmanıza yardımcı olur ama butaş biir yapıdan çıktığını söylüyorsunuz
o halde bu işaretlerin mezarını nasıl bulacaksınız bulamazsınız onun için uğraş vermeye değmez
diye düşünüyorum ustalarım kusuruma bakmasınlar yorumlarına saygısızlık etmek istemem
ama nacizane benim yorumumda budur saygılarımla.

hayırlı forumlar arkadaşım... gerekli yönü verdi zaten!

Son düzenleme:
Üst Alt